IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Zapomniane grobowce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jacqueline
Dobra Wróżka

Liczba postów : 83

PisanieTemat: Zapomniane grobowce   Czw Lis 19, 2015 1:56 pm

First topic message reminder :

Sam cmentarz nie jest dla ciebie wystarczająco mroczny i niebezpieczny? Tęsknisz za widokiem Koszmarów pałaszujących ludzkie zwłoki? A może szukasz miejsca do odprawienia czarnej mszy? Złożenia dziewicy w ofierze? Spożycia w spokoju tuzina czarnych kotów? Nie mogłeś trafić lepiej! Alejka z zapomnianymi nagrobkami dostarczy ci niezapomnianych przeżyć, gdzie prawdopodobieństwo spotkania Koszmara jest odwrotnie proporcjonalne od natrafienia się na heteroseksualną wiedźmę w Wishtown! I nie spodziewaj się, że te potwory tworzone przez śniące właścicielki genu będą twym jedynym zmartwieniem. Czeka cię również upojna przygoda w towarzystwie wszelakiej maści robactwa, pająków, nietoperzy i sama Arcywiedźma wie czego jeszcze. Przed wizytą skonsultuj się z lekarzem lub chociaż zaopatrz się w ubezpieczenie i dobrego psychiatrę.

Ostatnio zmieniony przez Jacqueline dnia Czw Lis 19, 2015 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Trzepot
Włóczykij
Włóczykij

Liczba postów : 66

PisanieTemat: Re: Zapomniane grobowce   Sro Lis 02, 2016 5:01 am

Nastąpił pewien rodzaj ulgi. Oddalałem się a ona nie zamierzała mnie gonić, ani jakkolwiek za mną podążać by mieć szersze perspektywy niezrozumiałego znęcania się. Co robiła? Kombinowała jak dalej się wypowiadać w jak najlepiej rażący sposób. W sumie to od początku nie interesowałem się ich treścią, wystarczył mi tylko fakt, że nie są one ani trochę przyjemne. Skoro zamierzała tylko mówić, mówić i nic więcej nie robić, a Ja już oddaliłem się wystarczająco daleko, to mogłem ze spokojem Ją zignorować i udać się w dalszą wędrówkę.
Ta znajomość z pewnością dała mi oczywistą nauczkę. Nie zaczepiać żadnego nieznanego mi mieszkańca, bo to może się kończyć nie tak jakbym chciał. Chyba jednak samotność jest najlepszą i najbezpieczniejszą formą. Z takimi właśnie myślami, mogłem wynieść się z cmentarza. Niestety, krótkowłosa nie uzyskała żadnej konkretnej reakcji od mojej osoby, ale chyba powinna się tego spodziewać, prawda? Nie? No cóż...

(zt)

Marionetkarz

Liczba postów : 90

PisanieTemat: Re: Zapomniane grobowce   Sro Lis 02, 2016 4:30 pm

Przerwała. Chodzi oczywiście o przerwanie układania sobie w myślach kolejnych tekstów, jakimi mogłaby go obrazić. Po prostu zauważyła, że ten oddala się od niej coraz to bardziej i bardziej. Nie była głupia. Wiedziała, co to oznacza. Że Trzepot miał dosyć jej towarzystwa, a Antoinette tłumaczyła sobie... no, można się domyśleć, jak. Że pozazdrościł jej urody, sprytu a nade wszystko szeroko pojętej inteligencji. Przecież uważała się za istotę bardzo inteligentną. Najinteligentniejszą spośród najinteligentniejszych. Już taka jest, co poradzić.
Stała i przypatrywała się coraz to bardziej oddalającemu się Trzepotowi. Momentami naprawdę nie wiedziała, co o tym wszystkim ma w ogóle myśleć, momentami przypominała sobie o swojej wyjątkowości. Taka jakby... przeplatanka? Tak, chyba można to tak nazwać.
Zamyśliła się na dłuższą chwilę, a kiedy ocknęła się z tego zamyślenia, zauważyła, że jej były towarzysz oddalił się jeszcze bardziej. Nawet, gdyby coś do niego krzyknęła, ten raczej by nie usłyszał wykrzyczanych przez nią słów. A dystans, dzieląca ich fizyczna odległość zwiększała się coraz bardziej i bardziej. Nie miała innego wyboru, powinna sobie pójść, bo co mogłaby tu dalej robić? To, co robiła zanim zaczęla obcować z oddalającą się postacią? Niee, znudziło jej się. To było do niej podobne. Jeszcze tylko raz spojrzała na oddalającą się sylwetkę Trzepota, by odwrócić się na pięcie i ruszyć w kierunku miasta.

Z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Zapomniane grobowce
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2