IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Stoisko z tkaninami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Esther
Władająca porcelaną

Liczba postów : 60

PisanieTemat: Stoisko z tkaninami   Sob Lip 09, 2016 6:13 pm

First topic message reminder :

Chcesz coś uszyć? Przyszyć łatkę? A może w Twojej głowie rodzą się inne pomysły, jak wykorzystać to, co można w tym miejscu kupić? Proszę bardzo. Stoisko z tkaninami jest całe zawalone różnobarwnymi, wzorzystymi i gładkimi materiałami. Na pewno znajdziesz tkaninę dla siebie, a gwarantujemy, że nie wydasz dużo pieniędzy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Nadia Vinogradova
Poszukiwaczka przygód

Liczba postów : 37

PisanieTemat: Re: Stoisko z tkaninami   Wto Lip 25, 2017 1:28 pm

Podczas gdy towarzysz Nadii postanowił wykorzystać jej radę, ona sama stanęła obok i zaczęła przeglądać materiały, jakie oferowało to stoisko, przez cały czas jednak nadstawiając ucha, żeby podsłuchać, jak wędrowcowi idą negocjacje. Niestety, nie wszyscy ludzie byli tak mili jak ona sama, o czym prędko się przekonali. Ruda zmarszczyła brwi, słysząc pełne pogardy "czego" i nie rozumiała, dlaczego sprzedawca jest taki niemiły. Wstał lewą nogą i musiał siedzieć tu przez pół dnia? To dalej nie zmieniało faktu, że powinien być miły dla swoich klientów, jeśli chciał ich zachęcić do kupna. Nawet, jeśli ci nie wyglądali na najgrzeczniejszych i najnormalniejszych. Przecież prócz wyglądania jak uciekinier z Cyrku, mężczyzna nie zrobił niczego złego.
Niestety, nie doszli do porozumienia, ku lekkiemu rozczarowaniu Nadii. Może gdyby sama porozmawiała ze sprzedawcą, to byłoby lepiej... Bądź co bądź, miała gadane i mogłaby przekonać obie strony do zawarcia umowy, nawet jeśli materiał nie był idealny z wyobrażeniami wędrowca. W każdym razie, uśmiechnęła się pokrzepiająco. Nim jednak zdążyła coś powiedzieć, mężczyzna zdążył ją wyprzedzić, a na jego słowa Rosjanka pokiwała głową ze zrozumieniem.
- Rozumiem. Przykro mi, że nie znalazł pan tego, co chciał, ale może następnym razem... - odparła, wzruszając ramionami. - Jeśli będzie pan szukał krawca, wciąż polecam swoją mamę. Najłatwiej znaleźć ją w salonie krawieckim przy rynku, chociaż często bierze robotę do domu - powiedziała jeszcze, a zauważając, że lekko zbacza z tematu, machnęła niedbale ręką. - W każdym razie, powodzenia następnym razem - dodała na koniec i skinęła grzecznie głową na pożegnanie, bowiem nie sądziła, żeby mężczyzna coś jeszcze od niej chciał.

Włóczykij
Włóczykij

Liczba postów : 74

PisanieTemat: Re: Stoisko z tkaninami   Wto Lip 25, 2017 2:13 pm

Zostało mi tylko potaknąć głową i życzyć jej miłego dalszego dnia, jak również podziękować za próby pomocy. Zapewne dodałbym też, że z chęcią kiedyś się odwdzięczę, ale gdy widocznie sama chce już ruszać, no bo raczej w sumie sam się już nastawiłem że nie mam co jej czasu zabierać, to sam tylko skinąłem. Cóż, jeszcze jest wiele do zrobienia tego dnia, więc może gdzieś indziej powiedzie mi się lepiej. Nic jak tylko w drogę!

(zt x2)

Stoisko z tkaninami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Stoisko "Rzuć Urok"