IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Vi~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vivian
Treserka bestii
avatar

Liczba postów : 146
Join date : 28/09/2016

PisanieTemat: Vi~   Pią Paź 14, 2016 8:44 am

Lista alfabetyczna~
Relacje

◊ Astaroth ◊
Początek znajomości
     Nie znają się (jeszcze) za dobrze. Vivian nie zdążyła jak na razie wyrobić sobie zdania na temat Astaroth, choć odczuwa wobec niej respekt ze względu na moc, jaką włada. Vivian nie posiada żadnych uprzedzeń wobec kobiety, nie zraziła jej nawet ciekawość i próba uwiedzenia.

◊ Lynn Cavendish ◊
Czysta nienawiść
     Sprzedawali kiedyś razem nielegalne zegarki. Interes jednak upadł, a oni pokłócili się o zyski. Vivian zabrała ponad połowę majątku (jakby mogli się sądzić, to zabrałaby cały), zostawiając Lynna na lodzie. Dosłownie. Odmroził sobie wtedy lewy pośladek i poprzysiągł krwawą zemstę na byłej wspólniczce.
Lololololololololol
    Lynn posiada niesamowitą umiejętność wyprowadzania Vivian z równowagi. Tym prędzej, im więcej mówi. Wiąże się to z ich dawną, wspólną przygodą, odmiennymi poglądami, wzajemną niechęcią i pechem do wpadania na siebie.

◊ Rachel ◊
Wzajemne zaufanie
     Kiedy Vivian i Rachel spotkały się po raz pierwszy, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że te dwie panny nie będą za sobą przepadały. Przez długi czas Vivian unikała akrobatki, nie chcąc szerzyć negatywnych uczuć w przyjaznej atmosferze Cyrku. Trwałoby to po dzień dzisiejszy, gdyby pewnego razu nie zostały nakłonione do współpracy przy działaniach na rzecz Cyrku. Dzięki wpakowaniu się razem w drobne kłopoty spojrzały na siebie z zupełnie innej perspektywy. Obecnie można nazwać je dobrymi koleżankami, na dodatek Rachel wie nieco więcej o Vivian niż pozostali cyrkowcy, lecz z lojalności dochowuje tajemnicy.

Stosunek do ugrupowań

◊ Cyrk ◊

Stosunek Vivian do Cyrku można określić jednym wyrażeniem: to skomplikowane. W przeszłości Vivian słyszała pogłoski i opowieści o niezwykłej trupie, jednak nigdy nie była nimi bliżej zainteresowana. Wszystko zmieniło się, gdy w poszukiwaniu choćby tymczasowego punktu zaczepienia skierowała się właśnie do Cyrku. Obecnie jest jej domem, jednak czarownica ze wszystkich sił stara się nie uczestniczyć, a nawet nie być świadkiem złych praktyk Cyrkowców(póki dotyczą niewinnych zdaniem Vivian ludzi). Pozostają one w silnym konflikcie z jej własnymi przekonaniami. Na tle innych członków trupy prezentuje się jako osoba nieco wyalienowana, która jeśli akurat nie musi przygotowywać występu, to opiekuje się Koszmarami (włącznie z wyprowadzaniem ich na spacery do lasu, lol) lub zajmuje się własnymi, tajemniczymi sprawami. Niektórym Cyrkowcom, którzy prędko zorientowali się, od czego izoluje się Vivian, udało się nawiązać z nią bliższą znajomość.

Jak na razie udaje jej się utrzymać jakąś równowagę między sympatią do (większości) Cyrkowców i wdzięcznością za przygarnięciem jej a brakiem akceptacji dla ich złowieszczych praktyk. Nie jest do końca dumna ze swojego postępowania, ale aktualnie nie widzi dla siebie innej drogi, więc stara się przy pomocy logicznych argumentów gasić wyrzuty sumienia.



◊ Inkwizycja ◊
     Vivian darzy Inkwizycję czystą, ślepą nienawiścią. Uważa, że są źródłem wszelkiego zła i że zamiast działać dla dobra ogółu, szkodzą mu. Święcie wierzy, że dopiero po zniszczeniu Inkwizycji możliwe będzie osiągnięcie pokoju i bezpieczeństwa wspólnymi siłami. Parę niedawnych wydarzeń (w tym niezwykle przyjacielska pogawędka z Lynnem) zasiało delikatne wątpliwości co do bezwzględnego zepsucia każdego inkwizytora bez wyjątku, jednak nic nie naruszy nienawiści czarownicy do samej organizacji i jej idei.

◊ Mieszkańcy Wishtown ◊
     Vivian ma na ogół neutralny, chociaż mocno nieufny stosunek do mieszkańców Wishtown. Jest świadoma, że w tym przypadku nie może generalizować i że wśród mieszkańców kryją się nie tylko czarownice, lecz także ludzie i nosiciele, którzy potajemnie buntują się przeciwko obecnej sytuacji i krwawym rządom Inkwizycji.

___________________
"It starts with pain
Followed by hate
No, I don't believe men are born to be killers
I don't believe that the world can't be saved

How did you get there and when did it start?
An innocent child with a thorn in his heart"

12 Stones - World So Cold

Karta Postaci ♥♠ Relacje


Lista sesji
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://wishtown.forumpolish.com/t359-vivian-k-lambert#3494
 
Vi~
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Organizacja :: Zapisy :: Relacje-
Skocz do: