IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Asztarot

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Astaroth
Połykacz ognia
Astaroth

Liczba postów : 397
Join date : 06/02/2016

Asztarot Empty
PisanieTemat: Asztarot   Asztarot EmptyPią Paź 14, 2016 9:40 am



1. Uderzyłaś się w głowę?


Temat:
Namiot cyrkowy, Główna sala, Ulica św. Marii, Rezydencja rodu Noita
Postaci:
Astaroth, Shilvia, Selene, Devil
Fabuła:
Niewiele pamiętam z tego wypadu, więcej słyszałam od innych. Moja pamięć sięga do tego, że spotkałam zielonkawą dziewczynkę, która jadła metal, później poszłyśmy do gospody na coś normalnego do jedzenia, tam poznałyśmy rudą panią kat z Inkwizycji. Razem wdałyśmy się w burdę z pijanymi facetami i dalej naprawdę nie wiem, co się działo. Straciłam pamięć czy coś.
Status:
W trakcie



2. Czy wiesz, skąd się biorą dzieci...?


Temat:
Podnóża góry, Sala Powitań, Gospoda na Kurzej Nóżce
Postaci:
Astaroth, Lisbeth De'Nar
Fabuła:
Jak zwykle zaczęło się niewinnie od wspólnej chęci podpalenia czegoś. Szkoda, że ta mała, ognista menda zamiast do karczmy zaprowadziła mnie do burdelu i jeszcze dziwiła się, że chcę wyjść. Gdy wreszcie dotarłyśmy do gospody, młoda zaczęła swoje popisy, a kiedy nie chciałam jej zaprezentować, co się robi z kobietami, żeby je zadowolić, postanowiła oddać się pierwszemu lepszemu pijusowi. Dobrze, że ma mnie, bo dawno by zginęła!
Status:
W trakcie



3. Zostawiłam tutaj swoją walizkę


Temat:
Pokój numer 3
Postaci:
Astaroth, Veilore,
Selene, Lana
Fabuła:
Słaba muzyka, nierozkręcone towarzystwo, rozwodnione piwo. Nic nie mogło uratować tego wieczoru. A jednak. Wystarczył jeden zbieg okoliczności, głupi przypadek, żeby cała noc stała się piękniejsza! No, chyba że do pokoju wpada wkurwiona, zazdrosna Inkwizytorka, która chce Cię zabić za przelecenie niewłaściwej kobiety.
Status:
Skończone po ponad roku cierpień!


4. Nie potrafię określić, czy mnie po prostu wkurzasz, czy wzbudzasz we mnie jakieś dziwne zainteresowanie, którego nie rozumiem


Temat:
Pusta klatka
Postaci:
Astaroth, Rabbit
Fabuła:
Słyszałam plotki, że Króliczek posiada pewną cudowną moc i musiałam to sprawdzić. A jaki byłby lepszy moment, niż kiedy ta bestia siedziała naga w sianie?
Status:
W trakcie


5. Niech to diabli, Śmierć!


Temat:
Zagajnik
Postaci:
Astaroth, Mary Jane
Fabuła:
Spotkałam prawdziwą Śmierć! Naprawdę! Nie byłam aż taka pijana!
Status:
W trakcie


6. Obecnie poszukuję raczej… punktu zaczepienia


Temat:
Teren za namiotem
Postaci:
Astaroth, Vivian
Fabuła:
Po prostu bardzo ciężko pracowałam, aż tu nagle puff! Jakaś ładna laska z walizkami powiedziała, że chce zostać tu na jakiś czas. Co prawda nie dała się zaciągnąć na noc, ale za to została nowym poskramiaczem bestii, więc i na to przyjdzie kiedyś czas. Chyba powinnam dostać tytuł werbowacza do Cyrku.
Status:
PIERWSZA ZAKOŃCZONA FABUŁA! Asztarot Crown


7. W takich sytuacjach nie jestem pewna, czy powinnam wyjść czy pomóc


Temat:
Przyczepa Fanny
Postaci:
Astaroth, Fanny + gościnnie Vivian
Fabuła:
NO DOMYŚLCIE SIĘ, CO MOGĄ ROBIĆ DWIE NIMFOMANKI W PRZYCZEPIE. .
Status:
zakończona


8. Naznaczyłam Cię jako mojego kontrahenta


Temat:
Pomniejsza uliczka, Namiot Astaroth
Postaci:
Astaroth, Vengeful Spirit
Fabuła:
Zawarliście kiedyś pakt krwi z duchem, żeby uniknąć zbiorowego gwałtu i własnej śmierci? Nie? Och... Tak wyszło, że ja tak. Hej, ma to swoje plusy. Jest świetna w łóżku i w ogóle. Tylko jak się wkurzy, to może zabić albo przynajmniej spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu psychicznym.
Status:
zakończona


8.1 Gdybym ci opowiedziała, pewnie byś mi nie uwierzyła


Temat:
Kryjówka Hawke, Namiot Astaroth
Postaci:
Astaroth, Hawke, Vengeful Spirit
Fabuła:
Po tym, co zrobiła mi Vengeful, potrzebowałam ochłonąć. Wreszcie dotarłam do kryjówki Hawke, która przywróciła mi sens życia i wiarę w to, co robię. Następnego dnia przyszedł czas na powrót do Cyrku i konfrontację z Mściwą.
Status:
w trakcie


9. Sabat!


Temat:
Cyrkowy namiot (od zewnątrz)
Postaci:
Astaroth, Vivian
Fabuła:
SABAT!!!!
Status:
w trakcie


Retrospekcja: Początki


Temat:
Początki
Postaci:
Astaroth, Rachel
Fabuła:
Krótka historia o tym, jak z arystokratki zrobiłam cyrkowca.
Status:
zakończona


Event: Ostatnie spojrzenie


Temat:
Plac przed Ratuszem
Postaci:
Astaroth, Selene, Matthew, Lily, Isabelle
Fabuła:
W związku z zabiciem jednego z cyrkowych wtyk i zaginięciem artystki, zostałam wysłana do miasta celem zbadania sprawy. Na miejscu okazało się, że morderca zabił kolejną osobę, tym razem Inkwizytorkę, co świadczyło o tym, że nie kapturki odpowiadały za zbrodnie. A jeśli nie oni, to kto?
Status:
W trakcie

Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t239-call-to-priests-and-call-to-gods-my-name-is-astaroth
 
Asztarot
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Organizacja :: Zapisy :: Repertorium sesyjne-
Skocz do: