IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Truth or Dare

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Fiammetta
Kuglarka
Fiammetta

Liczba postów : 28
Join date : 18/06/2016

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyNie Gru 11, 2016 8:17 pm

First topic message reminder :

Prosta gra. Możemy zadać osobie powyżej pytanie (do gracza) lub dać zadanie (do wykonania przez postać na fabule) w zależności od tego co wybierze. Można to zrobić kosztem wystawienia się na to samo.

Na przykład:
Osoba A: Zadaje pytanie osobie powyżej. Chce zadanie. Gdy je otrzyma, musi je wypełnić na najbliższej fabule, w której będzie brać udział (lub której już jest częścią).
Osoba B: Daje Zadanie Osobie A. Chce pytanie. Gdy je otrzyma, odpowiada edytując swojego posta.
Osoba C: Zadaje pytanie Osobie B. Chce pytanie. Gdy je otrzyma, odpowiada edytując swojego posta.
itd.

Zacznijmy delikatnie. Kto mi zada pytanie?

ODPOWIEDŹ: Z Astharoth. Byłoby gorąco~


Ostatnio zmieniony przez Fiammetta dnia Nie Gru 11, 2016 8:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Badb Catha
Kolekcjonerka
Badb Catha

Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyCzw Lip 06, 2017 10:16 pm

Jakie jest najlepsze wspomnienie z dzieciństwa Matthewa?

Pytanie~
Albo wyzwanie, ale jakieś fajne XDDD

Odpowiedź: Daleko, że ohohohoho XD. Jeśli miałaby czas, wcześniej spróbowałaby się spakować i zabrać ze sobą możliwie sporo rzeczy (chyba musiałaby wynająć do tego 10 tirów xD). Jeśli nie, ruszyłaby chociażby boso. Aktualnie spróbowałaby chyba poprosić o pomoc Fransa, chociażby, aby wywiózł ją do Skandynawii. Na pewno nie byłoby tak, że czekałabym sobie spokojnie. Wręcz przeciwnie, zapewne padłoby jej nieźle na mózg i zrobiłaby wszystko, aby nie dać się złapać.
Powrót do góry Go down
Nadia Vinogradova
Poszukiwaczka przygód
Nadia Vinogradova

Liczba postów : 64
Join date : 19/05/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyNie Lip 23, 2017 4:36 pm

Co zrobiłaby Badb, gdyby dowiedziała się, że Inkwizycja jej poszukuje? i jak daleko by zwiewała? X'D

Ja poproszę pytanie owo

Odpowiedź: kurczę, ciężko mi na to odpowiedzieć, bo nie wiem. Myślę, że "usprawiedliwione morderstwo" to pojęcie względne. Jeśli Nadia rozumiałaby motyw zabójcy i chociaż częściowo się z tym zgadzała, prawdopodobnie siedziałaby cicho, głównie z lęku. Tak samo gdyby sprawcą był ktoś bliski dla niej. Gdyby jednak morderstwo wychodziło poza pewne granice, a przyczyny kłóciłyby się z jej poglądami, zgłosiłaby to gdzieś. W trakcie zabójstwa siedziałaby cicho gdzieś skitrana, żeby ratować swój tyłek i nie musieć na to patrzeć, a później zrobiłaby jedną z tych rzeczy, o których napisałam. Samosąd w jej przypadku nie wchodzi w grę i na pewno bezpośrednio by się w to nie włączyła.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t463-topic
Vivian Lambert
Leśna Zmora
Vivian Lambert

Liczba postów : 338
Join date : 28/09/2016

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyNie Lip 23, 2017 4:42 pm

Jak zareagowałaby Nadia, gdyby była świadkiem usprawiedliwionego morderstwa?

Pytanie, jak zwykle X"D

ODPOWIEDŹ:
Wiele zależałoby od okoliczności (chyba przy wielu pytaniach to powtarzam XD), ale Vivian jest dumna i w takiej sytuacji bardzo by się to uwidoczniło. Udawałaby, że jej to zupełnie nie ruszyło, byłaby zimna i zdystansowana, próbując ukryć swoje zranienie. Wycofałaby się jak najprędzej i dopiero w odosobnieniu pozwoliłaby sobie na rozpacz. Bardzo by ją to bolało, jednak pocieszałaby się, że musiała się pomylić i nie była to prawdziwa miłość, skoro doszło do takiej sytuacji.


Ostatnio zmieniony przez Vivian dnia Sob Sie 12, 2017 12:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t359-vivian-k-lambert#3494
Saja
Żniwiarz
Saja

Liczba postów : 356
Join date : 06/01/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyPią Sie 04, 2017 8:18 pm

Hmmm...co by zrobiła Viv gdyby jej jedyna/ prawdziwa miłość zdradziła ją na jej oczach?



Pytanie proszę..
Powrót do góry Go down
Selene
Kat
Selene

Liczba postów : 770
Join date : 21/05/2013

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyPią Sie 18, 2017 9:39 pm

Mam pytanie, przy okazji ostatnich wydarzeń na fabule~ Jak zareaguje Saja, gdy dowie się, że jej kochanka, czyli Fanny, jest wiedźmą? Czy byłaby w stanie próbować ją zabić?

Pytanie~

Odpowiedź: Raczej ma do niego neutralny stosunek xD. Okej, może bardziej negatywny niż neutralny, bo odziedziczyła je po tatusiu, za którym nie przepada. Ale nie ma do niego podejścia jak ja, nie jest świadoma, w jak randomowy sposób powstało jej nazwisko, całe szczęście XD.


Ostatnio zmieniony przez Selene dnia Sro Sty 03, 2018 12:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t181-selene
Vivian Lambert
Leśna Zmora
Vivian Lambert

Liczba postów : 338
Join date : 28/09/2016

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyWto Gru 05, 2017 5:19 pm

Czy Sel-postać też nie lubi swojego nazwiska? Jeśli tak, to dlaczego? XD



Pytanie, bom bułolama~

Zapomniałam odpowiedzieć na czas ;; Niezależnie od tego, co zrobiłaby Viv, i tak by się to pewnie skończyło rozpierdzielem, niezależnie która byłaby w morderczym nastroju ;^;


Ostatnio zmieniony przez Vivian Lambert dnia Nie Mar 15, 2020 9:45 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t359-vivian-k-lambert#3494
Efrem Thabhairt
Ofiara
Efrem Thabhairt

Liczba postów : 7
Join date : 12/12/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyWto Sty 02, 2018 2:29 pm

Co zrobiłaby Viv, gdyby miała (nie)szczęście spotkać Mary Jane w wyjątkowo morderczym nastroju? (To, która by była w wyjątkowo morderczym nastroju pozostawiam już Tobie xD)

Wyzwanie! ~
Powrót do góry Go down
Nadia Vinogradova
Poszukiwaczka przygód
Nadia Vinogradova

Liczba postów : 64
Join date : 19/05/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyWto Sty 02, 2018 8:13 pm

Bardzo proste - chcę zobaczyć, jak Efrem rumieni się na widok jakiejś kobiety tak bardzo, że nie może tego nijak powstrzymać. Powód i okoliczności dowolne.

Poproszę wyzwanie, bo potrzebuję jakiegoś fajnego pomysłu na fabułę.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t463-topic
Lynn Cavendish
Zegarmistrz
Lynn Cavendish

Liczba postów : 488
Join date : 10/02/2016

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyNie Sty 07, 2018 1:04 pm

Okej, mam nadzieję, że post Cię chociaż trochę zainspiruje do stworzenia czegoś. To będzie luźna myśl z drobnym wyborem, nie musisz się ściśle tego trzymać.  
Nadia jest... bardzo niewinna (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵). Już trochę nią postów napisałaś i to może pora, aby nieco ją zepsuć. No dobrze, może nie zepsuć, ale pokazać jej ciemniejszą stronę. W dowolny sposób. Będzie mnie satysfakcjonował drobny przejaw zazdrości, może niechęci? Coś w tym stylu~! Okoliczności jakie sobie zażyczysz.
Z innych pomysłów, już bardziej szczegółowych, myślę, że byłoby ciekawie, gdyby Nadia się w kimś zauroczyła, zakochała. Nie musi to być postać gracza, wystarczy sam NPC, jak Ci będzie lepiej. Niech przeżyje trochę rozterek miłosnych, ale w tym przypadku jej uczucie może pozostać czyste~!
Nooo i ostatni pomysł... Nie wiem, jak wygląda życie Nadii z rodzicami, ale uznałam, że mogliby oni próbować zeswatać swoją córkę z jakimś odpowiednim jegomościem. Czy z ostatnim burakiem, który za nic nie przypadnie do gustu Nadii, czy może z jej ideałem, nieistotne. Ciąg dalszy pozostawiam Tobie. Może się to powieść (chociaż nie polecam ślubu z NPCem, możemy go zabić nim dojdzie do ołtarza (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)) lub Nadia zapragnie się zbuntować na różne sposoby~
Jak widzisz, te wszystkie pomysły można też połączyć w jedno xD. Nie chcę niczego narzucać Twojej postaci, ani też nie chcę, abyś grała niezgodnie z jej charakterem, więc potraktuj to jako inspirację.

Pytanie albo łagodne wyzwanie~
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t243-lynn
Max
Żniwiarz
Max

Liczba postów : 25
Join date : 01/03/2018

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyNie Mar 04, 2018 6:58 pm

Czas ożywić temat, po proszę wyzwanie :I
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t541-max
Karen Rutherford
Mistrzyni Psów Gończych
Karen Rutherford

Liczba postów : 32
Join date : 11/04/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptySro Maj 30, 2018 12:43 pm

Powrót na forum, mwahaha xD
(opcjonalnie zedytuję i wstawię jakieś inne, gdy mi coś do główki przyjdzie)


A tymczasem pytanie do forumowego furrasa poproszę.
Powrót do góry Go down
Ananke
Królowa Wiedźm
Ananke

Liczba postów : 69
Join date : 31/12/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptySro Maj 30, 2018 1:09 pm

Czy Karen trafiła kiedyś na bal inkwizycyjny? XD


Pytanko >3<
Sądzę, że raczej nie Domniemana córka-następczyni Ananke pewnie musiałaby zostać zaakceptowana przez czarownice, żeby być królową. Równie dobrze jakaś silna czarownica mogłaby przejąć ten tytuł, gdyby miała większe poparcie niż owa domniemana córka *thinking*


Ostatnio zmieniony przez Ananke dnia Nie Mar 15, 2020 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t527-lady-ananke
Leshico
Mistrz kowalstwa
Leshico

Liczba postów : 54
Join date : 13/10/2017

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyWto Lut 25, 2020 8:23 pm

Czy bycie królową jest dziedziczne? A jak tam, to czy An ma już na oku jakiegoś chłopca? >/////<

Wyzwanie <ouo>
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t626-leshico-kowal#9380
Vivian Lambert
Leśna Zmora
Vivian Lambert

Liczba postów : 338
Join date : 28/09/2016

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyNie Mar 15, 2020 9:48 pm

Niech Leszek stanie kiedyś w obronie jakiejś nadobnej niewiasty w opałach o^o Może być npc, może być gracz, interpretacja dowolna~

Wielki powrót bułki, która CHYBA nadal nie zrealizowała poprzedniego zadania:
Pytanie

Odp.: Jak najszybszy, to już ta pora ;^;


Ostatnio zmieniony przez Vivian Lambert dnia Czw Kwi 02, 2020 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t359-vivian-k-lambert#3494
Merveille
Handlująca półprawdami
Merveille

Liczba postów : 125
Join date : 02/11/2018

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:52 am

Jak sądzisz, jaki moment będzie dobry na zdradzenie historii Vivian :>?

Pytanie, na wdrożenie się!

Edit. Czasami xD. Ale czemu zaraz wiecznej, zawsze jest nadzieja na zmianę, bo Powody (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵).


Ostatnio zmieniony przez Merveille dnia Pon Kwi 13, 2020 1:58 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t585-merveille-ambler
Lourel Sinder
Grająca na uczuciach
Lourel Sinder

Liczba postów : 45
Join date : 26/12/2018

Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 EmptyPon Kwi 13, 2020 11:44 am

Czy nie żałujesz czasami zrobienia z Merv wiecznej loli? xD

Pytanie, również.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t594-lourel-sinder
Sponsored content




Truth or Dare - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Truth or Dare
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Off-Topic :: Gry i Zabawy-
Skocz do: