IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Grupy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sybille
Ofiara
avatar

Liczba postów : 60
Join date : 11/05/2013

PisanieTemat: Grupy   Nie Maj 12, 2013 12:52 pm


INKWIZYCJA:
Na początku niewielka organizacja zapoczątkowana przez chcących się bronić mieszkańców miasta, następnie rozbudowana przez rząd, dzięki któremu urosła do rangi światowej potęgi. Powstała ona, by zwalczyć plagę wiedźm oraz Koszmarów nawiedzających dotychczas spokojny ludzki świat. Do tej grupy przynależą ludzie oraz nosiciele. Za dołączeniem do Inkwizycji stać może wiele powodów, na przykład chęć zdobycia sławy, nienawiść do czarownic i Koszmarów lub też brak innego pomysłu na życie. Po ukończeniu stosownego przeszkolenia, członkowie Inkwizycji przydzielani są do różnych oddziałów, z których każdy zajmuje się inną gałęzią działalności organizacji. Inkwizycja swym zasięgiem obejmuje obecnie cały świat, a jej żołnierzy uważa się za najskuteczniejszych zabójców czarownic, jacy kiedykolwiek istnieli. Centrum tej perfekcyjnie działającej ludzkiej machiny, a zarazem główna siedziba organizacji znajduje się angielskim mieście Wishtown.
Więcej szczegółów na temat Inkwizycji można znaleźć tutaj.


CYRK:
Nieoficjalne stowarzyszenie zrzeszające wszystkich wyrzutków. Nie ma w nim żadnego przywódcy, wszyscy członkowie są równi, toteż często dochodzi między nimi do sprzeczek. Większość stanowią czarownice, rzadziej pojawiają się w ich szeregach nosiciele, a czasem nawet zwykli ludzie. Cyrkowcy podróżują we wciąż przemieszczającym się za pomocą magii namiocie cyrkowym, oferując gawiedzi rozrywkę w formie niezwykłych przedstawień. Wykorzystują swoje magiczne zdolności do zabawiania publiki. Stworzyli zaklęcia umożliwiające zwykłym ludziom oglądanie Koszmarów, które to po wcześniejszym oswojeniu stanowią jedną z głównych atrakcji. W rzeczywistości celem Cyrku nie jest niesienie rozrywki, ale porywanie niczego nieświadomych widzów, by później stali się ofiarami czarownic, składnikami ich przedziwnych zaklęć, a czasem nawet jedzeniem, zarówno dla Cyrkowców, jak i szkolonych przez nich Koszmarów. Na swoje ofiary najchętniej wybierają dzieci i ludzi młodych.


MIESZKAŃCY:
Mówiąc najprościej – mieszkańcy miasta Wishtown.  Ludzie pochodzący z różnych klas społecznych, parający się różnymi zawodami, zamieszkujący w tej przepięknej, kolorowej oazie iluzji, stworzonej przez Inkwizycję. Większość uważa, iż organizacja zajmie się wszystkim, zdejmując z nich tym samym ciężar strachu. Ulubioną rozrywką większości mieszkańców są organizowane od czasu do czasu przez Inkwizycję publiczne egzekucje czarownic. Co bogatsi mieszkańcy wykorzystują nawet swoje wpływy, by zdobyć najlepsze miejsca podczas tego okrutnego widowiska.


WĘDROWCY:
Ludzie niezamieszkujący na stałe w Wishtown. Zaliczają się do nich przyjezdni, a także samotnicy, którzy mając dość miejskiego zgiełku, osiedlili się z dala od tego murowanego więzienia. Do tej grupy przynależy także sporo czarownic, które w obawie przed Inkwizycją zamieszkują poza obszarem Wishtown, a miasto odwiedzają jedynie sporadycznie.


POSTACIE SPECJALNE:
Wszelkie postacie niepasujące do powyższych grup, a także odgrywające ważną rolę w fabule forum. Postacie Specjalne mogą posiadać rasy inne, niż te wymienione w Kompendium Wiedzy jak, na przykład, Koszmary.
Na Postać Specjalną wymagana jest historia postaci na minimum 500 słów. Proszę także pamiętać, że na stworzenie takowej potrzebna jest wcześniejsza zgoda administracji! A ponieważ grupa jest traktowana jako "dodatkowa", postać może należeć także do jednej z głównych grup, jeśli ma w niej pełnić jakąś rolę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Grupy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Organizacja :: Kompendium Wiedzy-
Skocz do: