IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Marisol

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Marisol
Gimnastyczka

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Marisol   Pon Lip 03, 2017 2:24 pm

Imię i nazwisko: Marisol Catherine Diaz
Pseudonim: Wszelkie zdrobnienia od imienia, chociażby Mari czy Sol, często wołana po nazwisku
Rasa: Czarownica
Grupa: Cyrk
Ranga: Gimnastyczka
Zawód: Oprócz pracy w cyrku zajmuje się badaniami związanymi z genetyką jej rasy. Można ją uznać za naukowca. Chce dokładnie poznać genezę czarownic i dowiedzieć się wszystkiego co różni ją od normalnego człowieka.
Moce: Panowanie nad żywiołem powietrza. Potrafi przywoływać go do siebie, tworzyć nieduże zamiecie i malutkie tornada mieszczące się w dłoni. Czasami udaje jej się rzucać, przewracać i poruszać niezbyt ciężkimi przedmiotami z pewnej odległości ale ma drobne problemy z celnością. Stara się to regularnie ćwiczyć i stawiać sobie wyżej poprzeczkę, aby dojść do perfekcji.
Umiejętności:
♠ Umie posługiwać się bronią palną
♠ Jest bardzo szybka, zwinna no i oczywiście wygimnastykowana
♠ Dobrze tańczy
♠ Ma duże pojęcie w dziedzinie biologii i historii
♠ Poliglotka, zna angielski, francuski, hiszpański, włoski i rosyjski
Charakter:
Marisol ma swoje trzy strony.
Pierwsza z nich to ta przeważająca. Niepoprawna, bezwzględna, wygadana, ironiczna. Lubi też eksperymentować. Ze wszystkim i wszystkimi. Bawi się ludźmi, ich uczuciami, pragnieniami, potrzebami. Całymi nimi.
Inna odsłona dziewczyny jest zupełnie inna, nie do poznania. Spokojna, ułożona, inteligentna, cierpliwa. Te wszystkie cechy mają swoje miejsce podczas pracy panny Diaz.
Ostatnia strona. Ta artystyczna, przejawiająca się podczas występów w cyrku. Delikatna, energiczna, tajemnicza i... może nawet namiętna. Uwielbia wprowadzać publiczność w stan niemal podobny do nirwany. Chce aby wszystkie oczy były na nią skierowane, a ona sama była ceniona i podziwiana.
Częściej słucha, oceniając swych rozmówców pod względem charakteru i zachowania, bardzo rzadko samemu włączając się do rozmowy.
Wygląd:
Wygląd Marisol jest dość... ciekawy. 170 centymetrów i 53 kilogramy wagi wskazywałyby na wychudzenie, jednak wygląda po prostu szczupło. Dziewczyna ma długie, brązowo - czarne włosy, które zazwyczaj są zaczesane na jedną stronę aby jej nie przeszkadzały. Szare oczy otoczone gęstymi rzęsami czasami zakrywa za szkłem okularów. Rysy jej twarzy są wyraźne, a kości policzkowe mocno uwydatnione. Gdy się uśmiecha, zauważalne są nieduże dołeczki w policzkach. Przez lewą część górnej wargi przechodzi mało widoczna blizna. Diaz często ubiera czarne przyległe spodnie, koszule na które zarzuca marynarkę. Można stwierdzić, że jeśli zobaczy się ją w sukni, to musiało stać się coś niesamowitego. Jej wygląd jest nienaganny, chyba, że coś musiało zakłócić jej wewnętrzny spokój. Wtedy wygląda dość źle. Sine worki pod oczami, wygniecione swetry i nieuczesane włosy są u niej symbolem zbyt małej ilości snu przez nieustające badania, które przeprowadza.
Ciekawostki:
♠ Ma jaszczurkę, którą nazwała Castaña.
♠ Nie stroni od używek.
♠ Nie toleruje spóźnialstwa, więc na spotkania przychodzi zazwyczaj dużo wcześniej.
♠ Jest latynoską, pochodzi z Meksyku.
♠ Boi się owadów.

Ostatnio zmieniony przez Marisol dnia Wto Lip 11, 2017 4:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Selene
Kat

Liczba postów : 584

PisanieTemat: Re: Marisol   Sro Lip 05, 2017 1:52 pm

Jak do reszty karty nie mam większych zastrzeżeń (no, może poza: "Poliglotka, zna angielski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki i rosyjski" - Diaz ma zaledwie 19 lat i wiele innych spraw na głowie, co znajomość tylu języków wydaje się nieprawdopodobna. Ale mniejsza z tym, nie określiłaś stopnia zaawansowania w tej kwestii, więc może niepotrzebnie się czepiam), poza mocą. Jeśli rozejrzysz się po innych KP, raczej nie doświadczysz nigdzie mocy, która mogłaby zabić postać drugiego gracza praktycznie od razu. A Twoja własnie na taką mi wygląda i będzie wymagała większego dogadania.

Cytat :
Nie ma też problemu z odebraniem czyjegoś życia poprzez "stworzenie próżni" wokół kogokolwiek lub zwyczajne uduszenie go.

To zdaje mi się być mocą odmienną od kontroli żywiołu powietrza, tworzenia wichur, to jedno.

Cytat :
Potrafi przywoływać go do siebie, powodować zamiecie, tornada, kataklizmy.

No, nie szalałabym tak. Zwłaszcza, że takich przypadkach Marsiol zapewne byłaby częścią takiej zamieci. Prosiłabym o więcej konkretów i naniesienie poprawek na tę moc. Jeśli nie jesteś czegoś pewna, nie bój się pisać do mnie na PW lub łapać mnie na CB. Postaram się odpisać najszybciej, jak będę mogła.

Gdy uzgodnimy już kwestię mocy, pozostanie mi tylko akceptować.

Kat

Liczba postów : 584

PisanieTemat: Re: Marisol   Wto Lip 11, 2017 5:04 pm

Chyba wszystko już się zgadza, cieszę się, że się dogadałyśmy <3. Pozostało mi życzyć miłej gry! Akceptuję~

Marisol
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1