IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Poznani

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Badb Catha
Kolekcjonerka

Liczba postów : 25

PisanieTemat: Poznani   Sob Sie 12, 2017 12:42 pm

Nadieżda Vinogradova
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
           Suspendisse iaculis ornare aliquet. Vivamus a posuere justo, commodo efficitur nis.    Suspendisse mauris tellus, pretium nec eros ullamcorper, auctor imperdiet arcu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
          Suspendisse iaculis ornare aliquet. Vivamus a posuere justo, commodo efficitur nis.    Suspendisse mauris tellus, pretium nec eros ullamcorper, auctor imperdiet arcu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
          Suspendisse iaculis ornare aliquet. Vivamus a posuere justo, commodo efficitur nis.    Suspendisse mauris tellus, pretium nec eros ullamcorper, auctor imperdiet arcu.

Vivian Lambert
Zdaje mi się, że wciąż pamiętam ją doskonale. Moja siostrzyczka. Powierniczka myśli. Przyjaciółka. I kolejna z ofiar Inkwizycji. Doskonała w moich wspomnieniach o przeszłości, lecz nie wiem już, ile w tym zasługi dziecięcej naiwności czy też historii dopowiadanych do zacierającej się pamięci. Oczarowała mnie błahostką, prostą reakcją, jakiej mimo wszystko nie otrzymałam od niemalże nikogo. Tolerowała mnie, z czasem najwyraźniej polubiła, choć nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nasz słodki sen był oparty wyłącznie na moim kłamstwie, z którego nie potrafiłam zrezygnować aż do samego końca. Nie znała mnie tak jak inni w Cyrku. I to pozwoliło mi odegrać nową rolę, pierwszą w moim życiu. Byłam tym, kim od zawsze pragnęłam być. Normalną osobą. Skrzętnie ukrywałam żal, przywołując wyraz ciekawości na mojej twarzy, gdy sztuczki Vivian zawsze kończyły się fiaskiem.
C.D.N.   

Poznani
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1