IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukuję.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mayhem
Golem
Golem
Mayhem

Liczba postów : 36
Join date : 10/05/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPon Maj 20, 2013 5:46 pm

    Chcesz znaleźć dla swojej postaci rodzeństwo? Przyjaciela z dzieciństwa? Śmiertelnego wroga? A może kochankę? Tutaj możesz zamieścić swoje ogłoszenie dotyczące poszukiwań osoby, która posiadałaby specjalne relacje z Twoją postacią.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem
Rosaline
Różyczka
Rosaline

Liczba postów : 93
Join date : 25/01/2014

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyCzw Paź 22, 2015 4:15 pm

Hyhyh to się pisze od nowa =w=


Ostatnio zmieniony przez Rosaline dnia Wto Mar 01, 2022 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alexandria
Mistrzyni Żniwiarzy
Alexandria

Liczba postów : 24
Join date : 03/12/2015

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySob Gru 05, 2015 12:24 pm

List gończy za:

- Inkwizycyjny, chodzący "dziennik" - chodzi o postać, która zna przeszłość Alexandrii od momentu zamordowania przez nią poprzednią Mistrzynię Żniwiarzy. Kogoś, kto byłby w stanie wyjaśniać Alex niektóre sytuacje z jej życia, których obecnie nie potrafi pojąć, po co, dlaczego i jaki to miało motyw. To może być również stara, dobra znajomość, o której - niestety - zapomniała.

- Dawna miłość - a raczej ktoś, z kim była blisko, ale po śmiertelnym ciosie w serce i wyjściu ze śpiączki, zapomniała o niej, więc teraz ta druga próbuje usilnie przywrócić to, co było między nimi. Niekoniecznie musiało to być dobre czy złe, po prostu było cokolwiek, a zniknęło, jak płomień świecy zgaszony przez śnieżycę. Inkwizycja bądź zwykli ludzie.

- Poczciwy człowiek - najlepiej mieszkaniec miasta, zwykły, szary człowiek. Ktoś, kto nie będzie widział Mistrzyni Żniwiarzy, jedynie jako chodzącej maszyny do zabijania, o której pogłoski krążą wśród mieszczan. Na przekór plotkom i strachowi, zaznajomiona postać, posiadająca w swoim posiadaniu nawet jako taką sympatię Alexandrii. Nic zobowiązującego.

- Wiedźma, której darowała życie - jeszcze przed utratą pamięci, Turner napotkała na swojej drodze potencjalnie niegroźną wiedźmę, która nie podlegała ani Królowej Wiedźm, ani Inkwizycji - najzwyczajniej w świecie nie mieszająca się w politykę, dawna "znajoma", o ile tak można nazwać kogoś, kogo chciało się zabić w pierwszej chwili.
Powrót do góry Go down
Hawke
Włóczęga
Hawke

Liczba postów : 443
Join date : 23/12/2015

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Gru 23, 2015 11:39 pm

Witam, witam i o zdrowie pytam!
A tak serio. Pilnie potrzebuję pewnej osóbki!
Chodzi dokładnie o takiego typka, który by uratował życie Hawke. Ogólnie wszystkie okoliczności do ustalenia. Jednakże chciałabym żeby była to silniejsza relacja, oddziałująca w dużym stopniu na ciemnowłosą. Na prawdę nie pogardzę osóbką o silnym charakterze, lekko wredną. *kaszlnięcie* No i nie byłoby źle jakby była ładna
Co do samej Hawke. Z charakteru jest raczej typem niepokornym, butnym, narwanym. Złodziej/grajek/włóczęga.
Po więcej informacji proszę się zgłaszać na gg (42267222) lub PW.

Nieaktualne, ale nie pogardzę jakimiś innymi relacjami.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t221-i-m-not-calling-you-a-thief-just-don-t-steal-from-me
Lucrezia
Kat
Lucrezia

Liczba postów : 18
Join date : 14/04/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Kwi 15, 2016 9:08 pm

    Szukam dla Lucrezii natchnienia - kogoś (tylko płeć piękna), kto albo swoim zachowaniem, albo wyglądem, czy czymkolwiek innym, wprowadziłaby tą malutką sadystkę w melancholijny stan, w efekcie czego chciałaby ją namalować (czy to w ubraniu, półnagą, nagą - wszystko zależy od zgody potencjalnej kandydatki). Nie mogę zapewnić, że nie obejdzie się bez ironicznych docinek, więc dobrze by było, gdyby ochotniczka nie miała równie zaborczego charakteru, bo w ostateczności prędzej się pozabijają, niż do czegokolwiek dojdzie.

    Dodatkowo wspomniałam w karcie postaci, że dziewczyna zajmuje się malowaniem portretów na zamówienie. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych posiadaniem w domostwie własnej facjaty, na pw.
    Pozdrawiam, Lucek. (:
Powrót do góry Go down
Blanche
Treserka bestii
Blanche

Liczba postów : 5
Join date : 17/04/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Kwi 19, 2016 9:47 am

Blanka poszukuje:

  • Ludzi z Cyrku. Bo być może ktoś jednak zainteresuje się, co stało się z nią dalej, czy przeżyła, gdzie się zapodziała (tutaj odsyłam do historii w KP). Nie ukrywam, że będzie to bardzo milutkie, choć... Niekoniecznie ona będzie to po sobie pokazywać, zależy na jaki humor natrafisz. W każdym razie wszystko jeszcze do ustalenia.
  • Człowieka płci pięknej. Kobiety, którą Blanka była - prawdopodobnie wciąż jest - do granic możliwości oczarowana, która bywała na jej pokazach w Cyrku, dla której to tak bardzo się wciąż starała (tutaj również odeślę do KP. Panie raczej nie miały nigdy okazji zamienić choćby słowa, dlatego dalsza ewentualna relacja jest całkowicie otwarta, różnie może się potoczyć i nie będę ukrywać, że wszelkie dramaty są mile widziane. Uganiająca się za kimś Łasiczka może być zabawną odmianą.
  • A także każdej innej znajomości! Jestem otwarta na propozycje, ale i jeśli nic nie przyjdzie Ci do głowy - żaden problem, coś się wymyśli. Możemy być parą codziennych obserwatorów intensywności zieleni w źdźbłach trawy o poranku, ale i napadać na małe dzieci kradnąc im cukierki, bo tak, bo można. Wystarczy się tylko odezwać! ♥

Szczegóły do ustalenia na PW. Zapraszam, nie gryzę, jeśli nie trzeba.
Powrót do góry Go down
Nancy
Szafir
Nancy

Liczba postów : 85
Join date : 25/10/2015

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Kwi 19, 2016 10:45 am

To też się od nowa pisze


Ostatnio zmieniony przez Nancy dnia Wto Mar 01, 2022 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t685-zlodziejka-twarzy
Lucrezia
Kat
Lucrezia

Liczba postów : 18
Join date : 14/04/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Kwi 22, 2016 9:14 pm

    Im więcej relacji, tym lepiej, dlatego pomyślałam sobie, że przydałaby się jakaś kobita z twardą ręką, która w jakiś sposób ostudziłaby temperament lolity, ot, zdominowała. Nie chodzi mi tu o jakieś bliższe stosunki, tylko sesję, w którym Lucek stawałaby się uległa wobec słów potencjalnej kandydatki. Po więcej informacji zapraszam na pw.
    Pozdrawiam, Lucuś.
Powrót do góry Go down
Rabbit
Królik z kapelusza
Królik z kapelusza
Rabbit

Liczba postów : 49
Join date : 15/06/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Maj 15, 2016 8:42 pm

Na gwałt poszukiwana osoba, która po ucieczce Rab z laboratorium Inkwizycji, pomogła jej zrozumieć czym jest życie i dzięki której uwierzyłaby w końcu, że nie jest gównem i zasługuje na życie, o! Szczegóły na pw, albo cb, jak się złapiemy o:
DONE!
Powrót do góry Go down
Lana Stryder
Ofiara


Liczba postów : 1
Join date : 17/06/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Cze 17, 2016 12:51 pm

Trochę nietypowe ogłoszenie, ale szukam graczki (niestety wiem tylko, że tutaj gra/grała ale nie znam nicka)
Grała ze mną na forum (już zamknięte i mam nadzieję, że jeśli podam link nie złamię regulaminu)

http://www.homo-world.aaf.pl/

Imię jej Izabela

Byłoby miło, gdyby odezwała się ta zua Pani
Albo ktoś, kto ma z nią kontakt
Powrót do góry Go down
Trzepot
Włóczykij
Włóczykij
Trzepot

Liczba postów : 88
Join date : 20/07/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Sie 02, 2016 10:03 am

Poszukuję. MqOtQzUdWONQtIirYAbSixcekTU
Standardowe ogłoszenie. Szukam wszelakich proponowanych relacji. Kuzyn, wujek, starych przyjaciel, rywal, a może jakiś Inkwizytor który od dawna za nim biegał z pochodnią w łapie? Albo jakaś osoba której zawdzięcza życie? Jestem otwarty na wszelkie propozycje i na pomysły z relacjami. Trzeba tylko pamiętać, że moja postać to takie dziwadło i może to trochę komplikować znajomość.
Pisać można do mnie na PW, GG (7688510).
Bada-Boom!
Powrót do góry Go down
Cecilia
Dyrygentka
Cecilia

Liczba postów : 15
Join date : 17/08/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Paź 30, 2016 10:45 am

Szukam hmm. Starszej siostry dla mojej nowej postaci. Może to być po prostu starsza ode mnie kobiecina, lub bliźniaczka ( nie musicie przez to od razu rozumieć jednojajowa). (Ja) pragnę uroczej, bliskiej siostrzanej relacji i to chyba tyle. Rasa dowolna. Jednak wspominam iż nie chcę być ani w psychiatryku (inkwizycja) ani w burdelu (cyrk) . To nie miejsca dla mojej postaci, która będzie miała ciepły charakter. Więcej informacji dla tych, co odważą się napisać na priv. Raczej jestem nastawiona sceptycznie do nowych, dopiero zaczynających przygodę graczy.
Powrót do góry Go down
Corvo
Skazaniec
Corvo

Liczba postów : 7
Join date : 12/07/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Maj 09, 2017 6:17 pm

Poszukuję. Ribfjfw

Poszukuje:
- Opiekuna w Inkwizycji
Przydałby się. Odwalanie go jako NPC raczej w tym przypadku odpada. Przydałby się ktoś taki co zarazem będzie dość surowy, ale i da rade przymknąć nieco oczy na pewne sprawy i da trochę wolności Corvo.
- Znajomi, przyjaciele itp.
- Wrogowie
- Może jakiś obiekt westchnień?
- Zaginiony brat Corvo
Tu wystarczy się zapoznać z KP Kruczka. Wszystko do obgadania.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t457-i-was-blessed-with-a-curse#5516
Adrastia
Arcymistrzyni
Adrastia

Liczba postów : 134
Join date : 24/02/2017

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Maj 16, 2017 12:49 pm

Poszukuję:
- Obiektu testowego
Czyli Koszmara, który da się pojmać i "tresować" jako zwierzątko na usługach Inkwizycji w ramach tajnego projektu.
- Sekretarki
Wymagania: osoba, która będzie ceniła pracę i goniła obiboka (Arcymistrzyni) do roboty na każdym kroku.
- Przeciwnika
Każdy potrzebuje swojego Paździocha.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t426-rose-red#4784
Mayhem
Golem
Golem
Mayhem

Liczba postów : 36
Join date : 10/05/2013

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Lip 02, 2017 9:11 pm

MAYHEM POSZUKUJE!

Opiekunka/opiekun
 Kim jest taki opiekun? Czarownicą lub czarownikiem, któremu Mayhem asystuje. Chociaż chętnie pomaga wszystkim spotkanym wiedźmom, dobrze, żeby miał główną osobę, do której mógłby się „przyczepić”. May może pomagać absolutnie we wszystkim, co związane z magicznymi mocami, a dodatkowo potrafi nawet ugotować obiad. Jego samego karmić nie trzeba, ponieważ żywi się magią swojego opiekuna (jest to całkowicie bezbolesne i bezpieczne!). Warto nadmienić, że Mayhem przejmuje w dużym stopniu temperament i upodobania swoich opiekunów, toteż relacje są do ustalenia.
WYMAGANIA: Musi to być czarownica (bądź czarownik). Najlepiej, ale niekoniecznie, ktoś z Cyrku, z uwagi na to, że tam obecnie przebywa Mayhem. Jak wspomniałem wcześniej, relacje do ustalenia, chociaż dobrze, żeby opiekun nie był skrajnym sadystą, ponieważ May wymaga od „pracodawcy” szacunku.
( a k t u a l n e )

Inne relacje
 Znajomi, przyjaciele, wrogowie, może jakiś poprzedni opiekun, który chciałby odzyskać Mayhema? Biorąc pod uwagę, że dostosowuje się on instynktownie do tego, czego chciałyby od niego inne osoby, zawsze da się stworzyć jakąś relację. Jeżeli masz pomysł lub po prostu chcesz, żeby Twoja postać znała moją, zapraszam na PW!
( a k t u a l n e )
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem
Fiona Everdell
Męczennica
Fiona Everdell

Liczba postów : 146
Join date : 02/09/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Paź 18, 2017 3:07 pm

Poszukiwania!


Sojusznik

Lana to dwulicowa manipulantka, lecz nie każdy orientuje się, jakie jest jej prawdziwe oblicze (a przynajmniej tak powinno być). Poszukuję osoby, która przejrzałaby ją na wylot i mimo wszystko zdecydowałaby się z nią przestawać ze względu na możliwe korzyści. Może wspólna sprawa, może jakaś intryga - to do ustalenia. Najlepiej, by ta osoba również nie była aniołkiem i próbowała po swojemu wykorzystać sytuację.


Rywal

Tylko i wyłącznie ktoś z Inkwizycji. Zależy mi na jawnej rywalizacji, wszelkie szczegóły do dogadania.


Dłużnik

Lana umie być uczynna i miła, jeśli dzięki temu coś zyska. Poszukuję osoby, która mogłaby coś Lanie zawdzięczać (najlepiej coś dużego, nie musi o tym koniecznie wiedzieć). Postać musi mieć odpowiedni charakter - na pewno nie może wzbudzać w Lanie pogardy, reszta zależy od rodzaju przysługi, pomocy itp. Szczegóły do ustalenia.



Jestem również otwarta na inne propozycje relacji. Preferuję osoby z co najmniej dwumiesięcznym stażem regularnego pisania postów (choć przystaję na umówienie relacji wcześniej, a rozpoczęcie realizowania po spełnieniu tego warunku). Proszę o zrozumienie, nie chciałabym, aby ktoś nagle mi uciekł w trakcie pisania ważnej sesji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t340-lana
Lamia Lovecraft
Czarownica cienia
Lamia Lovecraft

Liczba postów : 5
Join date : 06/11/2017

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyWto Lis 07, 2017 7:37 pm

UWAGA POSZUKIWANA ZNAJOMOŚĆ!!!

Z chęcią przygarnę kogoś na stanowisko bliższej znajomej. Ważne, żeby osoba ta była w miarę cierpliwa do tego "rozlezieńca" jakim jest Lamia i była osobą która znałaby ją od tej cieplejszej strony. Która nie bałaby się wchodzić w jej przestrzeń bez zapowiedzi.
Chodzi mi o luźną, dobrą znajomość. Mile widziana próba pewnej opiekuńczości ze względu na zapędy Lamii do zapominania o tym, że żyje i potrafiąca stanąć za nią w razie potrzeby.
Może być dla niej jak siostra.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t500-lamia-lovecraft
Max
Żniwiarz
Max

Liczba postów : 25
Join date : 01/03/2018

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Mar 04, 2018 11:01 am

*Nakleja plakaty*

Sponsora - Wiecie jak to jest, kiedy prowadzi się nielegalną prostytucję? No właśnie, potrzebuję sponsora.

Opiekuna - Kogoś, kto w sumie jest bardziej szalony od Max'a. Dlaczego od razu szalony? Bo chce się nim opiekować. - [Polecany ktoś z inkwizycji, ale nie musi być]

Przyjaciół - Jest sam jak palec i potrzeba mu przyjaciół, nawet jeżeli później będzie ich przetrzymywać wbrew woli. :I

Jak masz jakiś pomysł, chciałabyś/chciałbyś, zostać jego mamusiom i tatusiom. Pisz, przystanę na wszystko.

Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t541-max
Ananke
Królowa Wiedźm
Ananke

Liczba postów : 69
Join date : 31/12/2017

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptySro Mar 07, 2018 9:52 pm

Ostatni update: 17 kwietnia 2021 r.

Poszukuję czarownic piastujących najwyższe funkcje w społeczności Królowej Wiedźm, a zarazem relacji dla Ananke c:


Korona Królowej

Grupka czarownic o dużym potencjale magicznym, które pomagają królowej budować społeczeństwo magiczne. Choć zobowiązane są przestrzegać wytycznych Ananke, posiadają znaczną swobodę podejmowania decyzji w zakresie własnej specjalności, które to raportują na zebraniach lub osobiście oraz ponoszą za nie odpowiedzialność. Wszystkie członkinie Korony są sobie równe i  zapewniają pośredni kontakt innych zwolenniczek polityki królowej z nią samą.

Wolne stanowiska w Koronie:
❦ Diament
Szafir (rezerwacja)
❦ Perła
Onyks (rezerwacja)

UWAGA: Proszę o niezwłoczne i konkretne zgłaszanie do mnie chęci stworzenia postaci z Korony lub nieodległego w czasie awansu, aby zapobiec ewentualnym kolizjom przy ubieganiu się o daną rangę.

Aktualnie zależy mi na czarownicach o dłuższym stażu w Koronie (co najmniej 5 lat, wyjątek - Rubin, przejęcie rangi po innej postaci).

Prawa ręka królowej

Jednej z członkiń Korony przypada rola prawej ręki królowej, a także jej zastępczyni w razie potrzeby. Aktualnie stanowisko to jest wolne. Osiągnięcie tylko za pomocą awansu fabularnego.


Zasłużone czarownice

Wiedźmy, które z racji swojej lojalności, talentu magicznego lub innych wyjątkowych umiejętności zapracowały sobie na wysokie miejsce w hierarchii. Wykonują zadania odpowiedzialne, w tym misje specjalne, często długoterminowe lub tajne. Mogą przewodzić grupom czarownic o podobnych zadaniach lub mocach.

Poszukiwane funkcje:


  • ❧ Naczelna uzdrowicielka

    Korona lub nie, koniecznie moc na tyle silna, by wybić się ponad inne uzdrowicielki

  • ❧ Czarownice z mocą defensywną

    Mile widziana moc zarówno obszarowa, jak i bardziej punktowa

  • ❧ Miejsce na Twoją propozycję!

Osoby zainteresowane posiadaniem postaci istotnej fabularnie zapraszam do kontaktu na pw. Szczególnie mile widziane konkretne wiadomości, z określeniem rangi i zamysłu funkcji, w jaką się celuje. Zaznaczam, że postać musi w logiczny sposób pasować do pełnionych przez siebie zadań (np. posiadać odpowiednie cechy osobowości, wiedzę i umiejętności). Zastrzegam sobie prawo do ewentualnych dodatkowych wymagań i sugestii poprawek.


Pozostałe czarownice

Nie chcesz tworzyć postaci obarczonej odpowiedzialnością, ale jesteś zainteresowana/y działaniami pod sztandarem Królowej Czarownic, tylko nie wiesz od czego zacząć? Również zapraszam do kontaktu, mogę odpowiedzieć na ewentualne pytania, podpowiedzieć coś oraz skierować do osoby, z którą będziesz mogła/mógł ustalić praktyczne szczegóły~! :hearts:


Szpiedzy

Muszą oni być w stanie zachować swoją prawdziwą tożsamość w tajemnicy (nawet między sobą, aby w razie nieszczęśliwego wypadku zmylić śledztwo Inkwizycji), a także tworzyć rozgałęzioną sieć przekazywania informacji. Poszukuję czarownic stojących u szczytu tej sieci, które zbierałyby informacje z poszczególnych gałęzi.


Osoby zainteresowane zapraszam również do zapoznania się z materiałami zawartymi tutaj: KLIK~



Ostatnio zmieniony przez Ananke dnia Sob Lis 27, 2021 3:13 pm, w całości zmieniany 17 razy
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t527-lady-ananke
Iblis
Onyks
Iblis

Liczba postów : 14
Join date : 26/03/2018

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Mar 30, 2018 4:15 pm

- szpiedzy – zaprzyjaźnione czarownice albo te podlegające bezpośrednio pod Królową, a nad którymi teraz Iblis sprawuje pieczę, odkąd została Onyksem Korony. Chyba nie trzeba wiele wyjaśniać.

- znajome wiedźmy z wioski czarownic i podróży – bo skoro jest włóczęgą, na pewno poznała masę osób w trakcie swojej tułaczki. Relacje do ustalenia osobno, w zależności od propozycji/Twojej postaci. Dla każdego coś się znajdzie!

- ludzie skłonni do współpracy z wiedźmami – a nawet i z samą Iblis, bo zaciągnęli u niej dług czy to w zamian za jej pomoc, czy za zlecenie, które jej powierzyli, gdy swego czasu zajmowała się szelmostwem. Chodzi mi o łącznik z Wishtown, kogoś, kto wie, co w trawie piszczy. Byłoby fajnie, gdyby ta osoba nie przepadała za Inkwizycją, ale nie jest to wymóg odgórny.

- arcywróg - w ciekawostkach o Iblis wspomniałam, że uratowała szpiega Królowej od publicznego stracenia, więc musi to być ktoś z Inkwizycji… albo człowiek-fanatyk, który może sam chciał przeprowadzić „osąd” na czarownicy? Obie wersje są do uzgodnienia, niemniej, chodzi mi o takie stuprocentowe nemezis Iblis oraz walki na śmierć i życie.

- ludzie, u których pomieszkiwała, gdy pierwszy raz pojawiła się w Wishtown – widzę to jako formę wdzięczności za, np. odgonienie innej wiedźmy/Koszmaru, która/y chciała/chciał – idę w stereotyp – zjeść dzieciaka jakiejś rodziny albo Twoją postać. Musiało to się wydarzyć pięć lat temu. W zamian za ochronę, zaoferowano jej kawałek łóżka i stary, porwany koc, ale lepsze coś, niż nic.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t548-iblis#7875
Yvette
Skazaniec
Yvette

Liczba postów : 671
Join date : 13/06/2018

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPon Cze 18, 2018 8:40 am

No i nadszedł czas poszukiwań!
Wraz z Yvonne przede wszystkim szukamy Pana/Pani. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konkretnie chodzi o opiekuna, który musi być koniecznie z Inkwizycji i w miarę ogarniać opiekę nad dwójką niewinnych dziewcząt, jaką jesteśmy my. Mimo wszystko, grzeczność to nasze drugie trzecie imię i nie podpadamy zbyt często, a Yvonne można czasem trzepnąć (Notka od Yvo: Dzięki, kurde, dzięki.), co by nie skakała zbyt wysoko. Pomogę.
Jesteśmy również otwarte na wszelkie inne propozycje, więc nie krępujcie się i piszcie na PW. Czekamy z niecierpliwością. \(✿◡✿)/
Powrót do góry Go down
Merveille
Handlująca półprawdami
Merveille

Liczba postów : 125
Join date : 02/11/2018

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPon Lis 12, 2018 7:45 pm

WAŻNE FABULARNIE

RODZINA
Z racji tego, jak potoczyły się losy Merveille, spotkanie z członkiem rodziny z pewnością wiązałoby się z różnymi komplikacjami, konfliktem interesów czy światopoglądów itd. Czemu by tego nie wykorzystać?

Rodzeństwo od strony ojca
Bogatej rodzinie Brownów niezbyt się poszczęściło. Najpierw, przy porodzie córki, zmarła matka Alexandra, potem w wypadku mąż, a osierocone dzieci trafiły do różnych opiekunów. O trzy lata starszego od Merveille brata (wówczas siedmiolatka) przygarnął stryjek, zaś jej młodszą o dwa lata siostrę - cioteczna babka. Merv w dzieciństwie, przeciwieństwie do reszty rodziny, często widziała Koszmary, zatem najbardziej prawdopodobne, że jej rodzeństwo to zwykli ludzie, choć można znaleźć kilka wytłumaczeń dla innych opcji, np. zatajenie pewnych rzeczy spowodowane strachem przed podzieleniem losu Mer (odrzucenie i niezrozumienie przez rodzinę) czy też wykorzystanie faktu, że najmłodsza z rodzeństwa miała zaledwie dwa lata, gdy się rozstali.

Rodzeństwo od strony matki
Prostytutka, osoba puszczalska lub po prostu taka, która wdała się w krótki romans z ojcem Mer, a lokalni bogacze i arystokraci, jak to mają w zwyczaju, rozdmuchali całą sprawę. Nosicielka lub czarownica, przypuszczalnie nieświadoma swojej inności. O matce Merveille wiadomo również, że Amblerówna jest do niej bardzo podobna. Niewykluczone, że kobieta miała też inne potomstwo.

Dalsza rodzina oraz krewni byłego opiekuna Merv
W grę wchodzą też wszelkiej maści kuzyni, rodzeństwo itd. Brownów i matki Merveille, a także krewni pewnego Grabarza, który przez trzy lata opiekował się dziewczynką, lecz po poznaniu jej tożsamości popełnił samobójstwo, nie widząc innego sposobu na ucieknięcie od konieczności podjęcia wyboru między pracą i poglądami a miłością do podopiecznej.

Osoba z Inkwizycji, która wie trochę za dużo
Komuś udało się połączyć sprawę martwego Grabarza i zaginionej Amber Merveille Brown z przemykającym po ulicach chłopcem (a przynajmniej taką płeć na ogół podają zapytani klienci), który - jeśli już się przedstawia - podaje się za Merveille'a Amblera. Liczę tu na trochę mniej oczywistą relację niż "dorwę cię i zaciągnę na stos", a raczej na jakieś knowania czy prywatne korzyści. A może to krewny Mer?

ZNAJOMOŚCI Z PRZESZŁOŚCI

Lata dziecięce Merveille
(0-4 lat - nieskonkretyzowane angielskie miasto, 5-7 lat - Wishtown)
Przyjaciel z wczesnego dzieciństwa, gdy Merv jeszcze była bogatą młodą damą i przyszłą Inkwizytorką? Widziany przez nią niegdyś Koszmar? Postacie mogą siebie pamiętać lub nie - jeśli to pierwsze, trzeba mieć na uwadze, że powiązanie zaginionej dziewczynki z Mer dostarczyłoby jej jedynie kłopotów, więc jej prawdziwa tożsamość byłaby wspólnym sekretem postaci.

Czasy, gdy Merveille była kieszonkowcem
(8-16 lat - różne angielskie miasta)
Wszystkie osoby, które Merv mogła spotkać na swojej drodze, głównie wędrowcy i osoby niemieszkające od zawsze w Wishtown, a także ci, którzy od dziecka zajmowali się złodziejstwem, żebraniem itd.

CZASY OBECNE

Półświatek Wishtown
Mer zmienia nawyki zdecydowanie rzadziej niż miejsce zamieszkania. Jako młodociany złodziejaszek zadawała się z sobie podobnymi, a teraz, gdy handluje kradzionymi rzeczami i myśli o rozwijaniu interesu, utrzymywanie kontaktu z różnymi złodziejami to jeden z jej priorytetów. Znanie najemników, informatorów, łączników czy zabójców na zlecenie Merv również uważa za przydatne. W końcu zawsze dobrze wiedzieć, na kogo można liczyć w nietypowej sytuacji albo spodziewać się dosłownego noża w plecy.

Klienci
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naparstka, sukni, posprzątania domu, drogiego pierścienia, informacji czy kuzynki na jeden dzień - Merv podejmie się prawie każdego zadania i już nie odczepi się od ciebie tak łatwo, mając nadzieję na ponowny zarobek.

Wiedźmy z wioski czarownic
Dobrze by było znać swoje sąsiadki, czyż nie? Relacja w zasadzie dowolna, po prostu miejsce zamieszkania może być powodem znania się postaci.

Inni
Merveille to osoba, której wszędzie pełno, a która jednocześnie nigdy nie angażuje się zbyt w walkę poszczególnych grup. Uprzedzenia rasowe są jej obce i ani przyjaźń z Koszmarem, ani bliższa znajomość z Inkwizytorem nie brzmi dla niej niemożliwie. Oczywiście nie ma też się co łudzić, że ktoś taki będzie lubiany przez wszystkich. Krótko mówiąc - wszystko da się wymyślić i dogadać.

Dodanie relacji ważnych fabularnie: 27.08.2019.


Ostatnio zmieniony przez Merveille dnia Wto Sie 27, 2019 3:00 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t585-merveille-ambler
Vivian Lambert
Leśna Zmora
Vivian Lambert

Liczba postów : 338
Join date : 28/09/2016

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPon Cze 24, 2019 2:30 pm

Przejdźmy do rzeczy bez zbędnych wstępów~

Czarownice
Zależy mi na relacjach głównie pozytywnych i neutralnych oraz na mieszkankach Ponurego Boru i okolic. Biorę pod uwagę jednak wszystkie możliwości i jestem gotowa dogadywać szczegóły.
Aktualnie Vivian przebywa w lesie i niezbyt często zapuszcza się na tereny okoliczne. W mieście praktycznie nie bywa, jednak gdy należała do Cyrku, odwiedzała Wishtown w miarę regularnie.

Szczególnie szukam:
- czarownicy z miasta, która poznała Vivian dużo wcześniej w zupełnie innych okolicznościach. Wpadły na siebie ponownie w mieście i kto wie, może ta druga wyciągnęła Vivian z jakiś tarapatów? A może wymieniły informacje o losie znajomych czarownic?

- niespokojnej duszy, która w przeszłości mogła razem z Vivian wziąć udział w jakimś starciu z Inkwizycją

- kompanki od pustelniczego życia w lesie

- przyjaciółka z dzieciństwa - mniej więcej w wieku Vivian, w dzieciństwie żyła/często bywała na wiejskich terenach przy Wishtown

- i pewnie wiele innych, jak mi się przypomną konkrety to dopiszę o:

Inkwizycja
Uwaga! Szukam partnera do wspólnych, interesujących sesji, nie pierwszego lepszego inkwizytora, który chce zapolować na wiedźmę. Nie interesują mnie poważne walki na śmierć i życie, rzucanie kośćmi czy wołanie MG w przypadku walki. Chcę popisać ciekawe, rozbudowane wątki, pełne akcji, dram i gwałtownych emocji, a nie zawody, kto lepiej opisze akcję swojej postaci. Jeśli czujesz się swobodnie w sesjach zawierających pewne granice, a także niestraszne Ci ewentualne dogadanie niektórych elementów sesji/relacji, pisz śmiało, może uda nam się stworzyć coś fenomenalnego~

Aktualnie szukam:
- inkwizytora(k/m), który dostrzegłby w Vivian dawną czarownicę-skazańca

Vivian jest łudząco podobna do swojej mamy, która swego czasu była więziona w Inkwizycji. Grzech nie wykorzystać tego faktu o: Szukam inkwizytorki (można próbować przekonać mnie do inkwizytora), która zauważyłaby to podobieństwo (różnica wieku musiałaby wynosić pewnie ok. 10 lat). Konkrety do ustalenia, retrospekcje możliwe.

Cyrk
Jestem chętna do ustalenia relacji z cyrkowcami, których Vivian miała okazję poznać w trakcie swojego niedługiego pobytu w Cyrku.

Mieszkańcy/wędrowcy
Jestem otwarta na propozycje, jeśli Vivian do czegoś pasuje~

Ogólne
Szukam jedynej w swoim rodzaju, skomplikowanej, nieoczywistej, pełnej intryg i niedopowiedzeń relacji. Arcywróg, którego intencje nie są do końca jasne? Przeciwnik, który chcąc nie chcąc będzie musiał czasem połączyć siły z Vivian? Możliwości jest wiele, a ja szukam tego czegoś.
Zależy mi na relacji trwałej, ważnej i negatywnej, przynajmniej powierzchownie. Podejście mam takie samo jak do relacji z inkwizytorami - chcę po prostu napisać wspólnie coś fajnego~

Zainteresowanych zapraszam na pw~

//Drobna aktualizacja, przypomniało mi się więcej konkretów ouo


Ostatnio zmieniony przez Vivian Lambert dnia Pią Cze 28, 2019 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t359-vivian-k-lambert#3494
Brendan Flamel
Mistrz Żniwiarzy
Brendan Flamel

Liczba postów : 216
Join date : 17/03/2017

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyPią Cze 28, 2019 11:10 am

Hej. Poszukuję towarzystwa do wspólnej fabuły. Mam kilka ciekawych pomysłów, które jednak są oczywiście zależne od przynależności grupowej osoby, która zechce się ze mną pobawić. Nie mam większych wymagań co do postaci, z którą chciałbym stworzyć fabułę, wszyscy są mile widziani.


AKTUALNE!!!!!
Powrót do góry Go down
http://hentaisland.forumpolish.com/t634-belladona#9360
Lilith
Topaz
Lilith

Liczba postów : 87
Join date : 01/01/2019

Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. EmptyNie Gru 06, 2020 5:02 pm

Zawał serca. Oficjalny powód śmierci jej ojca nigdy Lilith nie przekonał, zwłaszcza że nie pozwolono jej zobaczyć ciała. Jakaś jej część nadal chce dowiedzieć się prawdy, poznać nazwiska i losy przesłuchujących go Katów - mimo że działo się to kilka lat temu i w innej miejscowości. Ona chce spróbować ostatecznie zamknąć ten rozdział, a ja jej rozwoju i odrobiny dramy. By jednak te cele spełnić, potrzebny jest ktoś, dzięki komu Lil mogłaby dotrzeć do tych informacji.

n i e a k t u a l n e
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t596-lilith-farewell
Sponsored content




Poszukuję. Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Poszukuję. Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Organizacja :: Tablica Ogłoszeń :: Od Użytkowników-
Skocz do: