IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Święta z Wishem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Selene
Kat
Selene

Liczba postów : 770
Join date : 21/05/2013

Święta z Wishem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Święta z Wishem   Święta z Wishem - Page 2 EmptySro Gru 06, 2017 7:34 pm

First topic message reminder :

Święta z Wishem! Vol. 2


Święta z Wishem - Page 2 JaHajHD
Czeeeść! Jak tam, ochłonęliście już po ostatnim evencie!? XD W każdym razie, zapewnię wam wrażeń na kolejny rok!
Czekają nas święta. Z tej okazji na Wishu będzie sypać śniegiem, a nasza najsłodsza wiedźma w nagłówku wcieli się w postać Mikołaja~ I gdybym tylko potrafiła, ustawiłabym Last Christmas jako niewyłączalną melodię po przekroczeniu naszych skromnych progów, więc dziękujcie niebiosom, że to ponad moje siły.
Zmierzając do sedna, postanowiłam urządzić coś drobnego i na te święta. Nie będzie to losowanie między graczami; nie chcę przedwcześnie osiwieć. Wystarczy, że straciłam połowę duszy rok temu. Czeka Was za to inne losowanie. Nie wybieramy innych graczy, w tym roku - wybieramy po prostu swój prezent, który jest niewiadomą, kryjącą się pod jednym z numerków. Ale! To nie takie proste! Jako że nie wszyscy byli grzeczni w tym roku, pod niektórymi liczbami kryją się rózgi.
Rózgi, czyli…? Drobne karniaczki, wyzwania fabularne i nie tylko~ W przypadku niezrealizowania zadania dożywotni ban i gwałt >:O. W każdym razie, wybierajcie mądrze B)!
Z „dobrych” rzeczy pod numerkami kryć się mogą świąteczne cuda, przedmioty fabularne iii podarki indywidualne, jako że znam już sporą większość z Was na tyle, aby wiedzieć, z czego będziecie chociaż minimalnie zadowoleni <3.
Co istotne dla niektórych – w losowaniu mogą brać udział multikonta. Zapisy trwać będą do 20 grudnia. Swoje prezenty (i rózgi!) dostaniecie tydzień później.
Pod tematem jak najbardziej dozwolony jest spam wszelakiej maści; wypowiadajcie się, pozdrawiajcie rodziny i sąsiadów, składajcie sobie świąteczne życzenia, a w międzyczasie losujcie, wyłapię Wasze numerki i wkleję do posta <3.

1. Nadia
2. Fiona
3. Oliver
4. Matthew
5. Fanny
6. Catherine
7. Trzynastka
8. Antoinette
9. Shilvia
10. Hawke
11. Alkahest
12. Saja
13. Astaroth
14. Devil
15. Wolne
16. Vivian
17. Colette
18. Markus
19. Desideria
20. Frans



Ostatnio zmieniony przez Selene dnia Wto Gru 19, 2017 7:13 pm, w całości zmieniany 15 razy
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t181-selene

AutorWiadomość
Astaroth
Połykacz ognia
Astaroth

Liczba postów : 397
Join date : 06/02/2016

Święta z Wishem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Święta z Wishem   Święta z Wishem - Page 2 EmptyPią Gru 29, 2017 7:10 pm

Wiedziałam, że to ja będę najniegrzeczniejszą na Wishu!
Dziękuję za cudne rózgi <3 Teraz zostanę wierszokletą i będę wyrywać wiedźmy z sabatu na rymy. I nie ściągaj mi proszę avatara z Nadii, Dżordż Majkel trochę z nią pobędzie
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t239-call-to-priests-and-call-to-gods-my-name-is-astaroth
Alkahest
Szlachecka lekarka
Alkahest

Liczba postów : 138
Join date : 27/09/2016

Święta z Wishem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Święta z Wishem   Święta z Wishem - Page 2 EmptyNie Gru 31, 2017 5:24 am

Wpół do siódmej a ja się dławię poduszką. Piękne memy prezenty, jestem wzruszony i bardzo dziękuję~ <3

A co do fabularnego - mam parę pomysłów. Ale muszę się najpierw zebrać, by machnąć posty tam gdzie powinienem, bo znowu wpadłem w jakiś marazm...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Święta z Wishem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Święta z Wishem   Święta z Wishem - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Święta z Wishem
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Święta z Wishem!
» Święta z Wishem
» Śmieszkuj z Wishem!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Off-Topic :: Gry i Zabawy-
Skocz do: