IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukiwania do gry.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Mayhem
Golem
Golem
Mayhem

Liczba postów : 36
Join date : 10/05/2013

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyPon Maj 20, 2013 5:37 pm

First topic message reminder :

    Nie masz z kim pisać na fabule? W tym temacie możesz zobaczyć kto jest wolny i chętny do pisania lub też zamieścić własne ogłoszenie.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem

AutorWiadomość
Devil
Kryptowiedźma w kitlu
Devil

Liczba postów : 234
Join date : 09/08/2013

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptySob Maj 06, 2017 1:40 pm

Poszukuję osóbki do fabułki z dosyć nietypowym zastrzeżeniem, a mianowicie dotyczy ono krótszych wiadomości do ok. 1700 znaków. Ograniczenie bierze się stąd, że potrzebuję jednej takiej historii, na którą mogłabym odpisywać m. in. w wolnej chwili w pracy, dosyć szybko i przez telefon. PW/GG. Ogłoszenie dotyczy tego konta oraz multi. ôvô
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t120-doktoryna
Umbra
Rubin
Umbra

Liczba postów : 122
Join date : 01/05/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyCzw Maj 11, 2017 7:37 am

Poszukuję osoby na sesyjkę może nie zapoznawczą ale można wykorzystać to że moja postać niedawno przybyła do miasta. Z chęcią pociągnąłbym wątek pogardy wobec cyrku oraz inkwizycji i zbudował jakąś fajną relację między postaciami.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t458-umbra-regina
Corvo
Skazaniec
Corvo

Liczba postów : 7
Join date : 12/07/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyCzw Maj 18, 2017 8:13 pm

Wypaliłam się coś ostatnio Hawke. ;;

Poszukuje osoby do pisania z Corvo, albo Wolfrikiem
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t457-i-was-blessed-with-a-curse#5516
Lissandra Sayashi
Lodowy Wiatr Północy
Lissandra Sayashi

Liczba postów : 67
Join date : 19/01/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyNie Maj 28, 2017 1:52 pm

Poszukuję osoby chętnej do fabuły. Temat obojętny dostosuję się do wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Vallere
Męczennica
Vallere

Liczba postów : 4
Join date : 10/08/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyPon Sie 14, 2017 9:16 pm

To ja szukam do pisania kogoś. Zgłaszajcie się, nie gryzę.
Powrót do góry Go down
Philadelphia
Ofiara
Philadelphia

Liczba postów : 2
Join date : 15/09/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptySob Wrz 16, 2017 1:13 pm

Poszukuję osoby z pomysłami na jakąś relację (a przynajmniej chęciami, bo i wspólnie możemy coś wymyślić).

Jako że jestem tutaj nowa, nie pogardzę pomysłami na:
➤ wątek miłosny;
➤ odrobinę nienawiści;
➤ pokrewne dusze w sprzeciwie o walkę z ludźmi;
➤ ?
Powrót do góry Go down
Frans Anker
Skandynaw
Frans Anker

Liczba postów : 99
Join date : 18/12/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptySob Wrz 23, 2017 9:04 pm

Tak więc jako że ostatnio wróciłem z mojej niespodziewanej paromiesięcznej przerwy to poszukuje kogoś do pisania, i jeśli ktoś ma ochote to też ustalenia relacji lub interakcji między Fransem a kimkolwiek które miały miejsce przez pare miesięcy mojej przerwy.

Hit me up~
Powrót do góry Go down
Esther
Władająca porcelaną
Esther

Liczba postów : 162
Join date : 16/05/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyNie Paź 29, 2017 7:18 pm

Poszukuję kogoś do gry, przy czym każda relacja by mi odpowiadała (chyba xD). Do obgadania przez PW albo gg: 5651614

NIEaktualne


Ostatnio zmieniony przez Esther Rodriguez dnia Pią Lis 24, 2017 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fanny
Szmaragd
Fanny

Liczba postów : 348
Join date : 16/10/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyCzw Lis 16, 2017 1:33 pm

Poszukuję kogoś do gry. Nie chcę wątku zapoznawczego, więc miło by było, gdyby nasze postaci się znały. Może być wątek erotyczny, ale nie jest to warunek konieczny. Płeć nie ma znaczenia. Fabuła, w przypadku wątku nie erotycznego jest do uzgodnienia.
Powrót do góry Go down
Fanny
Szmaragd
Fanny

Liczba postów : 348
Join date : 16/10/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyWto Gru 05, 2017 7:53 pm

Dobra, powyższe ogłoszenie jest nieaktualne. Widzicie, jestem na forum magicznym jako czarownica, która ma dosyć potężną moc, a poza rozbieraniem innych czarownic dzięki tej mocy, nie była ona używana. Zatem poszukuję kogoś do wątku, w ktorym będzie walka. Sparing na przykład lub walka z kimś z Inkwizycji. Śmierć czy trwałe okaleczenie którejkolwiek ze stron nie wchodzi w grę.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Oliver
Właścicielka Kawiarenki
Oliver

Liczba postów : 6
Join date : 05/12/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptySro Gru 06, 2017 5:48 pm

Poszukuje kogoś do gry, na pierwszą sesję z tą tutaj postacią - Oliverkiem. Zapoznawcza, bo ona jeszcze nikogo nie zna ;;

Raczej luźna sesja, ale przyjmę też ciekawe pomysły na relację~

Chwilowo nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Oliver dnia Sro Gru 13, 2017 6:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t507-oliver-aprefield
Trzynastka
Pies Gończy
Trzynastka

Liczba postów : 10
Join date : 27/11/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyCzw Gru 07, 2017 4:48 pm

Otóż kilka moich propozycji:

> poszukuję kogoś przypominającego Leilę z historii mojej bestii. Nie interesuje mnie frakcja, rasa czy rozmiar buta. Preferowane ciemne włosy, różnica wzrostu min. 20cm i raczej spokojne usposobienie (a przynajmniej na pokaz lol). Planuję mały stalking danej osoby. Relacja do omówienia na priv, ale romans (chyba) mnie nie interesuje. {aktualne}

> strzelca, który byłby czymś w stylu rywala/upierdliwca. Powinien uwielbiać swoją zabawkę i potrafić nią machać. Z tego względu, że Trzynastka ma awersję do głośnych dźwięków, zapachu (czy ran) wydawanych przez broń strzelecką, będzie nieprzyjemnie reagować na osobnika. Relacja może być negatywna/neutralna/pozytywna (po czasie, i jeśli dzieli z nią zainteresowanie). Interesowałaby mnie osoba o bardziej ekstrawertycznej osobowości. {aktualne}

> inkwizytora, który lubiłby zawracać jej dupę. Sytuację można obgadać. xD {aktualne}

> myśliwego/rzeźnika/inkwizytora (na pozycji żniwiarza lub psa gończego), z którym ma przyjazną relację. Znajomość raczej długoterminowa, być może z czasów Akademii, polowań albo po prostu stały klient. {aktualne}

> kogoś, kto nawiąże do pierścienia Leili. Jeszcze nie mam pomysłu czy ma być specjalny, ukrywać jakąś wiadomość, a może ma wielką wartość? Do obgadania. {nieaktualne}

> uwielbiam stuknięte postacie! Piszcie do mnie (lol). {zawsze aktualne}


Z powodu mojej ponad 2 letniej przerwy od pbf'ów, nie pogrzeszę na fabule esejami.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t508-true-hunter-never-rests#6716
Corvo
Skazaniec
Corvo

Liczba postów : 7
Join date : 12/07/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyNie Gru 17, 2017 3:21 pm

Hej, hej, hej. A może ho, ho, ho.

Zwolniła mi się do pisania Hawke, więc czemu by jej kogoś do pisania nie znaleźć? Mam jeszcze Corvo, ale w jego przypadku trzeba pamiętać o fakcie bycia przez niego skazańcem, choć z jak największą chęcią przygarnę kogoś do fabuły dla niego.

Hawke aktualne
Corvo aktualne
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t457-i-was-blessed-with-a-curse#5516
Saja
Żniwiarz
Saja

Liczba postów : 356
Join date : 06/01/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyNie Sty 07, 2018 10:20 am

Hej poszukuję osoby,( najlepiej Inkwizytora)która mogłaby podejrzewać Saję o zdradę Organizacji. Sesja wyglądałaby na dość długą. ( Potrzebuję takiej sesji ze względu, aby wszyscy wiedzieli, że Saja po woli staję się Skazańcem.)
Powrót do góry Go down
Mayhem
Golem
Golem
Mayhem

Liczba postów : 36
Join date : 10/05/2013

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyCzw Mar 01, 2018 12:52 am

Bardzo chętnie popisałbym na fabule! Może wreszcie życie przestanie mnie kopać i będę mieć dość czasu.

Nie przepadam za pisaniem zupełnie na żywioł, toteż byłoby fajnie przed rozpoczęciem fabuły omówić jakieś ogólne okoliczności spotkania naszych postaci. Co do przebiegu, nie mam wymagań, chociaż przyznam, że liczyłbym raczej na fabułę bez walk na śmierć i życie.

Z góry mówię, że przewidywane tempo odpisów z mojej strony to jakieś 1-2 posty tygodniowo (w razie, gdybym w ogóle nie mógł odpisać danego tygodnia, dam znać). Toteż bardziej polecałbym się na jakąś poboczną, dodatkową fabułę.

Gdyby ktoś był chętny, zapraszam na PW! (: Gdyby ktoś, z kim kiedyś umawiałem się na fabułę, ale nie wyszło, nadal chciał pisać to też zapraszam!

( a k t u a l n e )
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem
Alistair
Włóczęga
Alistair

Liczba postów : 42
Join date : 08/09/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyNie Mar 04, 2018 12:51 pm

Howdy folks!

Jako że zyskałem już możliwość gry fabularnej, chciałbym w najbliższym czasie wprowadzić do mieściny Alistaira w ramach luźnej sesji opierającej się na oprowadzeniu go i nawiązaniu pierwszych relacji. A że pozostanie tam na czas bliżej nieokreślony, tak nie wykluczam postaci z którejkolwiek organizacji.


Co do czasu odpisu, jeśli inne obowiązki nie zwalą mi się na głowę, niewykluczone że w ciągu dnia będę w stanie coś naskrobać.


[aktualne]
Powrót do góry Go down
Max
Żniwiarz
Max

Liczba postów : 25
Join date : 01/03/2018

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyNie Mar 04, 2018 12:52 pm

Poszukuję na fabułkę.

Temat: Nie oczekuj normalnej fabuły, ani zwykłego spotkanie przy herbacie. Poszukuję kogoś, kto będzie miał trochę czasu na fabulenie. U mnie to wygląda tak, iż mogę odpisywać codziennie. To nie tak, że mam zawszę czas. Praca i kursy, życie itp. No ale zawszę uda mi się znaleźć godzinkę, dwie na odpisy.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, jakikolwiek. PW czeka, przyjmę każdą propozycję.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t541-max
Frans Anker
Skandynaw
Frans Anker

Liczba postów : 99
Join date : 18/12/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyPon Kwi 30, 2018 9:30 pm

Wypadałoby się ruszyć i właśnie to robię szukając kogoś do sesji. Więc jakby ktoś coś chciał to można mnie złapać na discordzie


Erinkaze#4875
Powrót do góry Go down
Antoinette
Marionetkarz
Antoinette

Liczba postów : 240
Join date : 24/04/2016

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyCzw Maj 31, 2018 6:41 pm

Poszukuję kogoś na fabułę z moją Antoinette. Fajnie by było, gdyby to nie była typowa obyczajówka... żeby coś się działo, ot co. Ale wiadomo, że nie zawsze jest pomysł. Tak czy owak, czy masz plan czy go nie masz - możesz pisać na pw.

Aktualne~
Powrót do góry Go down
Hawke
Włóczęga
Hawke

Liczba postów : 443
Join date : 23/12/2015

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptySro Lip 11, 2018 12:14 am

Chyba postanowiłam się wziąć w garść i wrócić na forum z przytupem. Corvo jest wolny, dalej poszukuje dla niego kogoś odpowiedniego do fabuły
Najlepiej pisać na dicordzie (Hawke#8692), albo pw Hawke.
Aktualne
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t221-i-m-not-calling-you-a-thief-just-don-t-steal-from-me
Charity
Akrobatka
Charity

Liczba postów : 39
Join date : 23/08/2018

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptySob Sie 25, 2018 12:55 pm

No więc poszukuje kogoś kto wprowadziłby Char w życie cyrku, z kim mogłaby nawiązać jakąś dłuższą relacje na dowolnym poziomie. Lub po prostu kogoś kto namieszałby jej w łepku. Jeśli ktoś ma jakiś fajny pomysł to można pisać śmiało na PW lub na discordzie. Zaglądam i odpisuje niemal codziennie
Powrót do góry Go down
Umbra
Rubin
Umbra

Liczba postów : 122
Join date : 01/05/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyPon Gru 31, 2018 4:02 pm

Z chęcią popisałbym jakąś fabułęz rozbudowaną walką. W końcu Umbra jest wręcz stworzonym zabójcom. Też nie ukrywam że stworzyłem ją do dynamicznych walk.
Drugą możliwością na fabułę ze mną jest po prostu romans.
Jeśli masz jakieś inne pomysły daj znać na PW.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t458-umbra-regina
Brendan Flamel
Mistrz Żniwiarzy
Brendan Flamel

Liczba postów : 216
Join date : 17/03/2017

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyNie Lut 03, 2019 5:36 pm

Wracam do was po dłuższej przerwie i mam pełno nowych pomysłów na fabuły. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana osobistym poznaniem Mistrza Żniwiarzy to zapraszam na PW. Nie dajcie mi za długo czekać
Powrót do góry Go down
http://hentaisland.forumpolish.com/t634-belladona#9360
Fleur
Arcymistrzyni
Fleur

Liczba postów : 39
Join date : 18/02/2019

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptyWto Lut 26, 2019 12:10 pm

Szukam kogoś do fabułki dla Fleur. Może to być relacja pozytywna, jakaś dobra znajomość, wspólne śmieszki, może jakiś wspólny wypad na polowanie lub po prostu wspólne obijanie się. Opcji jest dużo, nie skreślam niczego. Może to być też negatywna relacja, jakieś kłótnie, drobna bójka, albo po prostu rozbieżność interesów, albo po prostu "Znajomi wrogowie" gdzie po prostu lubią z sobą rywalizować. Jestem otwarty na wszystkie możliwości wiec można śmiało uderzać na priv
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t606-fleur#9011
Roger
Ofiara
Roger

Liczba postów : 5
Join date : 05/03/2019

Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 EmptySro Mar 06, 2019 7:27 pm

Poszukuję: Towarzysza/kę do wspólnej akcji. Nie dyskryminuję ludzi, Inkwizycji czy czarownic
Fabuła: Doprawdy obojętnie. Pasują mi zwykłe pogaduchy, drobne intrygi, romanse, wplątanie się w konflikt i inne.
Miejsce: Jako, że jestem nowy i nieskrępowany fabularnie, miejsce jest mi obojętne.
Inne:  W sumie nic szczególnego.
Charakter wątku może być poważny, komiczny lub taki i taki.

Zainteresowani niech napiszą PW lub na Discord'zie.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t610-roger-helsing
Sponsored content




Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania do gry.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Organizacja :: Tablica Ogłoszeń :: Od Użytkowników-
Skocz do: