IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Skaliste Tereny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Trzepot
Włóczykij
Włóczykij

Liczba postów : 74

PisanieTemat: Skaliste Tereny   Wto Lip 25, 2017 3:14 pm

Skaliste Tereny

Cytat :
Skaliste tereny które można ujrzeć po przekroczeniu gęstego lasu. Niedaleko jest niewielki wodospad z którego dalej idzie niewielka rzeczka, która wpada w głąb wspomnianego lasu. Teren wydaje się dosyć górzysty i w miarę obszerny. Tutaj raczej nie ma za dużo odkrytej żyznej ziemi, więc niewiele cokolwiek tutaj rośnie. To dosyć niespodziewane miejsce, które choć jest na widoku, to jednak zasłania go las i nie sposób go normalnie spostrzec od zewnątrz.

Włóczykij
Włóczykij

Liczba postów : 74

PisanieTemat: Re: Skaliste Tereny   Czw Lip 27, 2017 4:44 pm

Co za piękny dzień! Nie chciałem go ani trochę marnotrawić, ależ skąd! Udałem się w las, który porównaniu z innymi, mi nie czyni żadnej szkody. Pewnie dlatego, że dla zwierzyny jestem jakimś wybrykiem natury, odmieńcem. Żeby było tego mało, niosę ze sobą bardzo dużo prochu, a tego też nie lubią zwierzęta. Raczej aromaty moich wewnętrznych produktów wybuchowych nie wydaję, tak to już by w ogóle się rozbiegały z dala. No dobra, wyszedłem z lasu i trafiłem na niedawno odkryte miejsce, tylko tym razem się przygotowałem by w pełni je przygotować! Żadnego zwierzęcia dzisiaj nie ma, a nawet jakby było, spłoszyłbym hukami. Ważniejsze, że nie ma żadnych ludzi, odziwo oni byliby największym dla mnie problemem i zniechęcającym czynnikiem.
Cyk tyk tryk. Przygotowywanie małych prochowych zabawek, do których dodałem nieco od siebie. Prach! Badaboom! Wooorbbbum! Porozlegały się rozmaite wydźwięki eksplozji. Las doskonale będzie je tłumił i o to przede wszystkim chodzi. A demolowanie skał i przeróżnych kamieni, nikogo nie powinno zezłościć. Ale w swoim repertuarze mam znacznie więcej do zrobienia! Do tego właśnie mam mojego partnera, Garłacza we własnej osobie. Czas sobie przygotować stanowisko strzeleckie, czy nie mówiłem, że dzień jest iście piękny?

Skaliste Tereny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tereny przy fabryce
» Tereny wokół budynku
» Skaliste wybrzeże