IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Lasy

 
TematyPosty
Ostatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek


00
Brak nowych postów

Wish Mountain

Przy podnóżach właśnie tej góry powstało miasteczko i to od tego wysokiego punktu ludność wybrała nazwę swojej miejscowości. Mierzy 2666 metrów nad poziomem morza. Jest to jedna z najbardziej znanych przez czarownice gór, to na niej odbywają się wszelakie sabaty. Obecnie wstęp na teren pasu górskiego został zabroniony przez Inkwizycję. Pośród mieszkańców miasta krążą legendy, iż śmiałek, który zdobędzie szczyt, będzie mógł wypowiedzieć dowolne życzenie, które zostanie spełnione przez tajemniczą, potężną istotę żyjącą wewnątrz góry.
477Sob Maj 26, 2018 12:29 pm
Astaroth Skarpa
Brak nowych postów

Ponury bór

Niewielu śmiałków postanowiło zapuścić się w głąb tej nieodkrytej przestrzeni. Mało wiadomo na temat prowadzących przez las bezpiecznych ścieżek, zaś powszechnie słyszy się o czyhających tam niebezpieczeństwach. Fauna i flora tych leśnych ostępów w większości jest nieznana, więc wszystko może być zagrożeniem dla życia. Ludzie powiadają, że tylko członkowie Inkwizycji potrafią wrócić żywi z tej otchłani. Wszystko co się tam czai jest najprawdopodobniej niebezpieczne. W kilku słowach: w tym lesie znajdziesz swoje zmaterializowane koszmary.
14328Yesterday at 11:46 pm
Ringleader Zachodnia część boru
Brak nowych postów

Martwe Jezioro

Nikt nie zna prawdziwego powodu nadania takiej właśnie nazwy temu jezioru. Ludzie powiadają, iż nazwano je tak, ponieważ kiedyś wyłowiono z niego ciało zamordowanej kobiety. Wody Martwego Jeziora są mętne, pełne mułu i wodorostów. Ludzie nawet nie myślą o kąpieli w tym zbiorniku wodnym, który zaczyna przypominać zatęchłe bagnisko. Nie wiadomo co może czaić się w głębinach jeziora. Jednak słyszy się, że wiedźmy czują się tutaj, jak u siebie.
289Pią Lut 02, 2018 1:11 pm
Brendan Flamel Leśna Dróżka
Brak nowych postów

Dzika polana

Nie wcale taka dzika, nawet bardziej spokojna od reszty lasu. Na tym terenie postanowiły osiedlić się Wiedźmy, można tu znaleźć wiele domków, czy zwykłych namiotów. Powoli tworzy się tutaj mała wioska tych czarownic. Niewiele różni się ono od obrzeż Wishtown. Dzięki żyznej glebie oraz rzece, która przepływa przez te pola stanowi idealne miejsce do osiedlenia się.
Brak nowych postówWioska czarownic
589Wto Lis 06, 2018 4:31 pm
Merveille Namiot Merveille
Brak nowych postów

Zamczysko Królowej Wiedźm

Rozległa budowa, kryjąca się w cieniu Wish Mountain. Wygląda niczym wyrzeźbiona z olbrzymiego drzewa. Posiada wiele wież, tajnych przejść, mostów oraz charakterystyczną wyrwę o kształcie serca we frontowej ścianie, tuż pod głównym wejściem do budynku. Do zamczyska prowadzi kręta ścieżka ułożona z zamkniętych w czarnych kamieniach Koszmarów, jednak dostrzec je mogą tylko czarownice i nosiciele. Z zewnątrz budowla jest brudna i zniszczona, niezależnie od pory dnia spowija ją aura mroku. W środku zaś zamek urządzony jest z przepychem, wręcz po królewsku.
670Wto Paź 02, 2018 11:27 am
Fanny Mniejszy salon
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane