IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poznani

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lourel Sinder
Grająca na uczuciach
Lourel Sinder

Liczba postów : 45
Join date : 26/12/2018

Poznani Empty
PisanieTemat: Poznani   Poznani EmptySro Mar 20, 2019 1:08 pm

Merveille
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - uwielbiam ją dotykać. Uścisk dłoni na powitanie, niby przypadkowe muśnięcie... Tyle wystarczyło, bym poczuła się lepiej. Nie wiem, czy wiecznie nosiła w sobie niewyczerpane zasoby radości i pogody ducha, czy to ja trafiałam na odpowiedni moment. Samolubnym byłoby stwierdzenie, że to nieistotne, a jednak gdy witała w Wiosce Czarownic, moje wątpliwości schodziły na dalszy plan. W ułamku sekundy nabierałam przeświadczenia, że razem możemy zwojować cały świat, w dodatku doskonale się przy tym bawiąc. Uważam, że ktoś taki jak Merveille jest niezbędny Wiosce i jej mieszkańcom, i dlatego zrobię wszystko, by czuła się wśród nas jak w domu. Oczywiście, nigdy nie będę pochwalała tego, czym na co dzień zwykła się parać, lecz w najgorszym przypadku posłużę się prawieniem morałów. W najlepszym zaś, stwierdzę, że jej kradzież była złem koniecznym. I przysięgam, będę gryzła się w język za każdym razem, do kiedy Merveille swoim beztroskim humorem będzie rozbrajała całe napięcie, które ostatnimi czasy zbyt często wita wśród mieszkańców Tir na Nog.

Deneve
*tu będą bogate opisy*

Jeśli chcesz relacji z Lourel, pisz śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Wymagam znajomości mojej KP, ha.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t594-lourel-sinder
 
Poznani
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poznani

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Organizacja :: Zapisy :: Relacje-
Skocz do: