IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukiwania do gry.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Mayhem
Golem
Golem
Mayhem

Liczba postów : 36
Join date : 10/05/2013

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPon Maj 20, 2013 5:37 pm

First topic message reminder :

    Nie masz z kim pisać na fabule? W tym temacie możesz zobaczyć kto jest wolny i chętny do pisania lub też zamieścić własne ogłoszenie.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem

AutorWiadomość
Cecilia
Dyrygentka
Cecilia

Liczba postów : 15
Join date : 17/08/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySob Sie 27, 2016 11:40 am

Szukam kogoś, z kim mogłabym popisać. Szukam jednak osoby dość odważnej, nie bojącej się wyzwań. Moja postać to nie ktoś, kto podczas zabawy w piaskownicy ograniczy się do stawiania babek z piasku. Nawet taka zabawa, będzie ogromnym wyzwaniem dla cierpliwości i psychiki (normalnego) człowieka. Nie znaczy to jednak, że moją intencją jest zrobić czyjejkolwiek postaci krzywdę. Cycek nic wam nie zrobi, póki będzie choć trochę zabawnie. Czekam na odważne i odważnych!



Let's have FUN!





Jeśli szukasz jednak szybkich odpisów, to nie do mnie. Miewam czasem humorki i nie zawsze odpisuje na drugi dzień!


Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Cecilia dnia Nie Paź 30, 2016 10:38 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Mary Jane
Żniwiarz
Mary Jane

Liczba postów : 26
Join date : 01/09/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyWto Wrz 06, 2016 5:26 pm



Masz dość swojego nudnego życia? Chcesz je urozmaicić, albo jeszcze lepiej - zakończyć? Napisz do mnie, a z pewnością sprawię Ci ból, którego oczekujesz i wiele, wiele więcej. Nie czekaj, pobaw się ze mną już dziś!
Oferuję między innymi:

> dziwną rozmowę,
> skaryfikacje wykonywane zatrutą kosą;
> akupunkturę gałek ocznych;
> jednorazowe ćwiczenia walki na śmierć i życie;
> trwałe znieczulenia poprzez uszkodzenie nerwów;
> unikalne próbki trucizn już testowanych LUB DOPIERO BĘDĄCYCH W FAZIE TESTÓW!
> amputacje zbędnych części ciała;
> wiwisekcje;
> dokładne czyszczenie narządów wewnętrzych metodami brutalnymi, zabronionymi przez Instytut Matki i Dziecka;
> spuszczanie nadmiernej ilości krwi z organizmu;
> trzymanie przy życiu o wiele dłużej niż to konieczne;
> specjalnie dobrany zestaw tortur na życzenie klienta;
Jeśli jesteś Wiedźmą, Koszmarem lub osobnikiem uznanym przez Inkwizycję za godnego likwidacji, wszystko to oferuję GRATIS!!!
W pozostałych przypadkach za drobną opłatą.



Polecam,Mary Jane Scythe
Mary Jane Scythe


Ostatnio zmieniony przez Mary Jane dnia Sro Wrz 07, 2016 7:35 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Arashi
Pies Gończy
Arashi

Liczba postów : 4
Join date : 29/08/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySro Wrz 07, 2016 5:37 pm

Poszukuję kogoś do popisania. Wymagań nie mam żadnych, poza ciekawą grą. Także ten..
Przygarnijcie mnie ;c


NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Iris
Pożeracz Mięsa
Pożeracz Mięsa
Iris

Liczba postów : 50
Join date : 18/09/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPon Wrz 26, 2016 8:46 pm

Poszukiwania do gry. - Page 2 Aec2f5648eeb4fa99f19cdadd5b027d3

Poszukiwania do gry. - Page 2 Abc7934e737a4aa58eb7a51021595c3a

Poszukuje osoby do wspólnych mordów zabaw z Iris. Naprawdę śmiertelnych bezpiecznych, (nie) zagrażających śmiercią drugiej postaci. Oferuję częste zabójstwa odpisy i tego samego oczekuje w zamian. Fabułę śmiało ustalę. Nie trzeba się jej bać. Nie gryzie, połyka w całości. Pisać PW lub na GG, który jest w moim profilu.

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Iris dnia Sob Paź 15, 2016 10:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fiona Everdell
Męczennica
Fiona Everdell

Liczba postów : 146
Join date : 02/09/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyCzw Paź 06, 2016 12:13 pm

Poszukuję osóbki do retro: O, TUTAJ
Preferuję Inkwizycję, osoby proinkwizycyjne lub neutralne, chyba, że ktoś chciałby dostać status osoby podejrzanej, obserwowanej~ Celuję w luźną i niewymagającą sesję, która ma na celu zarysowanie przyszłej relacji.
Sorki, Koszmarki, Lana Was nie widzi :<

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Lana dnia Czw Paź 20, 2016 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t340-lana
Daeva
Pani Wody
Daeva

Liczba postów : 5
Join date : 16/10/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyNie Paź 16, 2016 9:02 pm

Poproszę jakąś czarownicę, najlepiej uciskaną lub w przeszłości skrzywdzoną przez ludzi nienawidzących wiedźm. Może być nawet w jakiś sposób ranna, Daeva ją opatrzy.

I generalnie szukam czarownic gotowych do utworzenia zorganizowanego ruchu przeciw tym, którzy na nie polują - oczywiście też do gry.


aktualne
Powrót do góry Go down
Desideria
Nieokreślony Twór


Liczba postów : 110
Join date : 13/11/2015

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyNie Paź 23, 2016 2:22 pm

Drogie Eksper... znaczy dzieci.
Pragę oddać Wam w ręce Des oraz Lizze.
Chętnych proszę o kontakt pw badź gg.
Ponadto uprasza się każdego kto miał jakąś sesje, z w/w postaciami, o kontakt (jeśli jeszcze nie udało mnie się odpisać Wam. Tak mam skleroze i wszystiekgo nie ogarniam więc proszę sie przypominać)
Z wyrazami braku szacunku
Des.
Powrót do góry Go down
Sylvana Caselli
Pani Cień
Sylvana Caselli

Liczba postów : 3
Join date : 28/11/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySob Gru 03, 2016 10:54 pm

Poszukuję jakiejś miłości (tylko dziewczyny oczywiście ;3 ) bądź przyjaciółki. Wroga też mogłaby mieć, bo co to za życie bez wrażeń? Dobra, po prostu, szukam każdego. Jesteś chętny/a pisz na pw. Tylko do miłości mam ten wymóg, by owa istota była płci żeńskiej. ^^
Powrót do góry Go down
Fiammetta
Kuglarka
Fiammetta

Liczba postów : 28
Join date : 18/06/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyNie Gru 11, 2016 9:45 pm

Poszukuję jakiejś Fabuły

Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Frans Anker
Skandynaw
Frans Anker

Liczba postów : 99
Join date : 18/12/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPon Gru 19, 2016 4:50 pm

Jeden z przedstawicieli gatunku zagrożonego mężczyzn poszukuje Sesji. A tak na serio to jestem otwarty na propozycje i wspólne główkowanie jakby ktoś byłby chętny ^.^
Powrót do góry Go down
Saja
Żniwiarz
Saja

Liczba postów : 356
Join date : 06/01/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyCzw Sty 12, 2017 10:44 am

Jak wyżej poszukuję jakiejś ciekawej fabuły. Jestem otwarta na różne propozycję.


Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPią Sty 20, 2017 8:05 pm

Szukam jakiejś fabuły dla Kubusia. On jest miły, dobry, nie gwałci, no cud mężczyzna :< A jak ktoś nie chce fabuły, to chociaż zapraszam do zawierania relacji, o.
Powrót do góry Go down
Saja
Żniwiarz
Saja

Liczba postów : 356
Join date : 06/01/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPon Sty 23, 2017 7:34 pm

Poszukuję chętnej osoby najlepiej czarownicy, do potyczki.
Powrót do góry Go down
Hawke
Włóczęga
Hawke

Liczba postów : 443
Join date : 23/12/2015

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPon Sty 23, 2017 7:51 pm

Poszukuje wrażeń \o/ byle by to była jakaś ciekawa fabuła. Raczej proszę o zaczepianie na gg.
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t221-i-m-not-calling-you-a-thief-just-don-t-steal-from-me
Mea Culpa
Biały Indianin
Mea Culpa

Liczba postów : 11
Join date : 27/01/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySob Lut 04, 2017 6:28 pm

Dopiero tu przyjechałam c: Potrzebuję kogoś, kto mnie oprowadzi po Wishtown

Indianie nie gryzą :<

NIEAKTUALNE - ktoś mi uwierzył, że nie gryzą XD
Powrót do góry Go down
Hawke
Włóczęga
Hawke

Liczba postów : 443
Join date : 23/12/2015

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySro Lut 22, 2017 7:52 pm

Dobra, kochani, poszukuję osoby do pisania. Wolf i Hawke są gotowi do kolejnych przygody! Adventure Time! Ja naprawdę nie gryzę. Należę raczej do masochistów... Jestem otwarta na propozycje i gotowa na wszystko. No, może prócz śmierci... Lubię swoich bohaterów. Zdają się być w miarę fajni. Z chęcią spróbuję wymyślić jakiś zarys fabuły, ale potrzebuję choćby małego haczyka.

Nieaktualne
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t221-i-m-not-calling-you-a-thief-just-don-t-steal-from-me
Fanny
Szmaragd
Fanny

Liczba postów : 348
Join date : 16/10/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySro Mar 08, 2017 10:32 am

Poszukuję kogoś do ciekawej fabuły, nie koniecznie zakończonej śmiercią którejś z postaci. Wymagam jedynie pewnej systematyczności w odpisach i całkiem składnych postów. Chętnych zapraszam na priv.

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Fanny dnia Sob Mar 11, 2017 1:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Azazel
Czarownica Ognia
Azazel

Liczba postów : 81
Join date : 10/03/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPią Mar 10, 2017 7:37 pm

A więc chętnie zagram! Już rozpoczęłam by nie było xD Więc kto chętny to o KLIK tutaj zapraszam xD
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t433-azazel-cortez#4867
Katerina
Córeczka tatusia i mamusi
Katerina

Liczba postów : 33
Join date : 11/03/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyNie Mar 12, 2017 8:28 pm

Wielkie Bum!! Wbijam, zapraszam, zachęcam! Nie bać się, nie gryzę...jeszcze! Ale chętnie mogę być pogryziona! Ale dobra tak na poważnie to tego..zapraszam do burdelu! A oto i TUTAJ może masz tyle odwagi? Chętnych zapraszam! Zapewniam, że nie będzie nudy! (o ile mnie braciszek nie zabije!)
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t435-katerina-fiazzo#4895
Arnett
Ex-balsamistka
Arnett

Liczba postów : 7
Join date : 20/03/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySro Mar 22, 2017 8:49 am

Popiszę sobie z kimś, tak "o". I to chyba tyle.
Powrót do góry Go down
Adrastia
Arcymistrzyni
Adrastia

Liczba postów : 134
Join date : 24/02/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptySro Mar 22, 2017 1:51 pm

*Podbija i porywa Ar na swój okręt piracki*
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t426-rose-red#4784
Brendan Flamel
Mistrz Żniwiarzy
Brendan Flamel

Liczba postów : 216
Join date : 17/03/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPon Kwi 03, 2017 7:54 pm

Przygarnie ktoś do fabuły?



Poszukiwania do gry. - Page 2 11127176
Powrót do góry Go down
http://hentaisland.forumpolish.com/t634-belladona#9360
Azazel
Czarownica Ognia
Azazel

Liczba postów : 81
Join date : 10/03/2017

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyPon Kwi 03, 2017 8:27 pm

Podbija i porywa mynża ze sobą xD
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t433-azazel-cortez#4867
Fanny
Szmaragd
Fanny

Liczba postów : 348
Join date : 16/10/2016

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyCzw Kwi 06, 2017 12:00 pm

Szukam kogoś do fabuły. Seks, bitwa, zwykły wątek, cokolwiek. Z wyjątkiem wątków zapoznawczych. Czego oczekuję? Względnej częstotliwości odpisów (tak przynajmniej 1 post na 2 dni), całkiem znośnego stylu pisania oraz tego, by fabuła nie była nudna. Dziękuję za uwagę

Aktualne
Powrót do góry Go down
Desideria
Nieokreślony Twór


Liczba postów : 110
Join date : 13/11/2015

Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 EmptyWto Kwi 11, 2017 2:23 pm

Z racji mego powrotu na lono owego forum pragne rozpoczac cos nowego.
Całkowicie nowego, a co za tym idzie wszystko, co działo sie wczescniej zostaje tylko w strefie legend.
Nowa karta, nowe wspomnienie oraz czas dla Was.
Jesli mimo wszystko ktos zechce przygarnac moje postaci, to bede wdziecznym czlowiekiem.
Dla przypomnienia:
Des- Takie wredne, ze zlym nastawienie do zycia. Jak chcesz miec zniszczony dzień, to ona jest dobra recepta
Lizze- Takie sobie dziecko, co przestało być dzieckiem. Chyba, ze cos sie zmienilo.
Chetne dusze zapraszam do kontaktu. Jesli takowych nie znajdę cóz pozostanie mi znowu tylko obserwować.
Dziekuje za uwagę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania do gry.   Poszukiwania do gry. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania do gry.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Organizacja :: Tablica Ogłoszeń :: Od Użytkowników-
Skocz do: