IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Poszukuję.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mayhem
Golem
Golem

Liczba postów : 34

PisanieTemat: Poszukuję.   Pon Maj 20, 2013 5:46 pm

Chcesz znaleźć dla swojej postaci rodzeństwo? Przyjaciela z dzieciństwa? Śmiertelnego wroga? A może kochankę? Tutaj możesz zamieścić swoje ogłoszenie dotyczące poszukiwań osoby, która posiadałaby specjalne relacje z Twoją postacią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem
Rosaline
Różyczka

Liczba postów : 90

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Czw Paź 22, 2015 4:15 pm

Rosia na tropie!
Platonic Love
Szukam jakieś panienki, pomiędzy którą a Rosie mogła się narodzić bardzo bliska przyjaźń, taka wręcz platoniczna miłość. Mogą być zarówno przyjaciółkami z dzieciństwa, jak i poznać się stosunkowo niedawno. Akurat to nie gra roli. Bardziej ważna jest relacja, która łączy te dwie dziewczyny. Żadnych podtekstów seksualnych, sama chemia. Może z czasem przerodzić się to w coś poważniejszego, ale nie jest to wymagane. Ot, takie coś.
aktualne

Zboczeniec na drodze
Żeby nie było tak pięknie, szukam kogoś, kto nie ukrywałby przed Rosią, że chętnie by ją zaciągnął do łóżka. Płeć jest obojętna, acz preferowałabym, aby to była pani, najlepiej jakaś czarownica. Czy do łomotów dojdzie za obuspólną zgodą, czy może Rose chcąc nie chcąc bliżej się z tą osobą zapozna, czy może w końcu skończy się na samej rozmowie – się zobaczy. Wyjdzie w praniu, o.
aktualne

Przyjaciółki
Tutaj trochę będę lać wodę, ale po prostu przydałoby się kilka koleżanek. Takie zwykłe, z którymi można gdzieś połazić, pozwierzać się z sekretów i urządzić sobie wieczorek z piciem herbaty, plotkowaniu i pleceniu warkoczyków. Mogą się mniej lub bardziej lubić, ale zdecydowanie pozytywna relacja.
aktualne

Romansidło
Teraz potrzebna jest osoba, która odblokowałaby seksualność Rose. Kobieta raczej od niej dojrzalsza, czym uwiodłaby młodziutką dziewczynę. I właściwie w tej relacji nie ma miejsca na jakiekolwiek uczucia. Liczy się fakt, że Rosia została zabawką w ręku kobiety, a pomiędzy nimi jest tylko coś na wzór wzajemnej fascynacji pomieszanej z dużą ilością pożądania. Ostrzejsze akcje mogą być, właściwie każde ich spotkanie ma prędzej czy później mieć ciekawy finał. No. To tyle.
aktualne

karta postaciinformacjeposzukiwaniarelacjewarsztat
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alexandria
Mistrzyni Żniwiarzy

Liczba postów : 24

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Sob Gru 05, 2015 12:24 pm

List gończy za:

- Inkwizycyjny, chodzący "dziennik" - chodzi o postać, która zna przeszłość Alexandrii od momentu zamordowania przez nią poprzednią Mistrzynię Żniwiarzy. Kogoś, kto byłby w stanie wyjaśniać Alex niektóre sytuacje z jej życia, których obecnie nie potrafi pojąć, po co, dlaczego i jaki to miało motyw. To może być również stara, dobra znajomość, o której - niestety - zapomniała.

- Dawna miłość - a raczej ktoś, z kim była blisko, ale po śmiertelnym ciosie w serce i wyjściu ze śpiączki, zapomniała o niej, więc teraz ta druga próbuje usilnie przywrócić to, co było między nimi. Niekoniecznie musiało to być dobre czy złe, po prostu było cokolwiek, a zniknęło, jak płomień świecy zgaszony przez śnieżycę. Inkwizycja bądź zwykli ludzie.

- Poczciwy człowiek - najlepiej mieszkaniec miasta, zwykły, szary człowiek. Ktoś, kto nie będzie widział Mistrzyni Żniwiarzy, jedynie jako chodzącej maszyny do zabijania, o której pogłoski krążą wśród mieszczan. Na przekór plotkom i strachowi, zaznajomiona postać, posiadająca w swoim posiadaniu nawet jako taką sympatię Alexandrii. Nic zobowiązującego.

- Wiedźma, której darowała życie - jeszcze przed utratą pamięci, Turner napotkała na swojej drodze potencjalnie niegroźną wiedźmę, która nie podlegała ani Królowej Wiedźm, ani Inkwizycji - najzwyczajniej w świecie nie mieszająca się w politykę, dawna "znajoma", o ile tak można nazwać kogoś, kogo chciało się zabić w pierwszej chwili.

Leshy The Ripper
Hunted or Hunter
you always have a choice.

Karta Postaci
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hawke
Włóczęga

Liczba postów : 350

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Sro Gru 23, 2015 11:39 pm

Witam, witam i o zdrowie pytam!
A tak serio. Pilnie potrzebuję pewnej osóbki!
Chodzi dokładnie o takiego typka, który by uratował życie Hawke. Ogólnie wszystkie okoliczności do ustalenia. Jednakże chciałabym żeby była to silniejsza relacja, oddziałująca w dużym stopniu na ciemnowłosą. Na prawdę nie pogardzę osóbką o silnym charakterze, lekko wredną. *kaszlnięcie* No i nie byłoby źle jakby była ładna
Co do samej Hawke. Z charakteru jest raczej typem niepokornym, butnym, narwanym. Złodziej/grajek/włóczęga.
Po więcej informacji proszę się zgłaszać na gg (42267222) lub PW.

Nieaktualne, ale nie pogardzę jakimiś innymi relacjami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://wishtown.forumpolish.com/t221-i-m-not-calling-you-a-thief-just-don-t-steal-from-me
Lucrezia
Kat

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Pią Kwi 15, 2016 9:08 pm

Szukam dla Lucrezii natchnienia - kogoś (tylko płeć piękna), kto albo swoim zachowaniem, albo wyglądem, czy czymkolwiek innym, wprowadziłaby tą malutką sadystkę w melancholijny stan, w efekcie czego chciałaby ją namalować (czy to w ubraniu, półnagą, nagą - wszystko zależy od zgody potencjalnej kandydatki). Nie mogę zapewnić, że nie obejdzie się bez ironicznych docinek, więc dobrze by było, gdyby ochotniczka nie miała równie zaborczego charakteru, bo w ostateczności prędzej się pozabijają, niż do czegokolwiek dojdzie.

Dodatkowo wspomniałam w karcie postaci, że dziewczyna zajmuje się malowaniem portretów na zamówienie. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych posiadaniem w domostwie własnej facjaty, na pw.
    Pozdrawiam, Lucek. (:

✿ ✿
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blanche
Treserka bestii

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Wto Kwi 19, 2016 9:47 am

Blanka poszukuje:

• Ludzi z Cyrku. Bo być może ktoś jednak zainteresuje się, co stało się z nią dalej, czy przeżyła, gdzie się zapodziała (tutaj odsyłam do historii w KP). Nie ukrywam, że będzie to bardzo milutkie, choć... Niekoniecznie ona będzie to po sobie pokazywać, zależy na jaki humor natrafisz. W każdym razie wszystko jeszcze do ustalenia.
  • Człowieka płci pięknej. Kobiety, którą Blanka była - prawdopodobnie wciąż jest - do granic możliwości oczarowana, która bywała na jej pokazach w Cyrku, dla której to tak bardzo się wciąż starała (tutaj również odeślę do KP. Panie raczej nie miały nigdy okazji zamienić choćby słowa, dlatego dalsza ewentualna relacja jest całkowicie otwarta, różnie może się potoczyć i nie będę ukrywać, że wszelkie dramaty są mile widziane. Uganiająca się za kimś Łasiczka może być zabawną odmianą.
  • A także każdej innej znajomości! Jestem otwarta na propozycje, ale i jeśli nic nie przyjdzie Ci do głowy - żaden problem, coś się wymyśli. Możemy być parą codziennych obserwatorów intensywności zieleni w źdźbłach trawy o poranku, ale i napadać na małe dzieci kradnąc im cukierki, bo tak, bo można. Wystarczy się tylko odezwać! ♥

Szczegóły do ustalenia na PW. Zapraszam, nie gryzę, jeśli nie trzeba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nancy
Cicha Wiedźma

Liczba postów : 76

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Wto Kwi 19, 2016 10:45 am

Dobra, jak się już robi wielki comeback, wypada coś tutaj porządnego zrobić. Na razie jedno, ale to tam. Szczegóły na PW, jakby ktoś zainteresowany był. c:
  • Poszukuję służącej lub damy do towarzystwa. Wiecie, taka pani, która robi za przyzwoitkę, chodzi wszędzie za chlebodawczynią i udaje zainteresowanie tym, co mówi, nawet jakby były to farmazony plecione pod wpływem udaru słonecznego. Oczywiście, zainteresowanie to może być prawdziwe - jakby nie spojrzeć, jest to transakcja wiązana: pieniądze za przyjaźń. Ludź, nosiciel czy czarownica - nie odgrywa to takiej dużej roli. Wstępnie nie planuję nic wielkiego, wielkie dramy też mile widziane. Akutalne.

relacje kp teczka mieszkanie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lucrezia
Kat

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Pią Kwi 22, 2016 9:14 pm

Im więcej relacji, tym lepiej, dlatego pomyślałam sobie, że przydałaby się jakaś kobita z twardą ręką, która w jakiś sposób ostudziłaby temperament lolity, ot, zdominowała. Nie chodzi mi tu o jakieś bliższe stosunki, tylko sesję, w którym Lucek stawałaby się uległa wobec słów potencjalnej kandydatki. Po więcej informacji zapraszam na pw.
    Pozdrawiam, Lucuś.

✿ ✿
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rabbit
Królik z kapelusza
Królik z kapelusza

Liczba postów : 49

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Nie Maj 15, 2016 8:42 pm

Na gwałt poszukiwana osoba, która po ucieczce Rab z laboratorium Inkwizycji, pomogła jej zrozumieć czym jest życie i dzięki której uwierzyłaby w końcu, że nie jest gównem i zasługuje na życie, o! Szczegóły na pw, albo cb, jak się złapiemy o:
DONE!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lana Stryder
Ofiara

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Pią Cze 17, 2016 12:51 pm

Trochę nietypowe ogłoszenie, ale szukam graczki (niestety wiem tylko, że tutaj gra/grała ale nie znam nicka)
Grała ze mną na forum (już zamknięte i mam nadzieję, że jeśli podam link nie złamię regulaminu)

http://www.homo-world.aaf.pl/

Imię jej Izabela

Byłoby miło, gdyby odezwała się ta zua Pani
Albo ktoś, kto ma z nią kontakt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trzepot
Włóczykij
Włóczykij

Liczba postów : 75

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Wto Sie 02, 2016 10:03 am

Standardowe ogłoszenie. Szukam wszelakich proponowanych relacji. Kuzyn, wujek, starych przyjaciel, rywal, a może jakiś Inkwizytor który od dawna za nim biegał z pochodnią w łapie? Albo jakaś osoba której zawdzięcza życie? Jestem otwarty na wszelkie propozycje i na pomysły z relacjami. Trzeba tylko pamiętać, że moja postać to takie dziwadło i może to trochę komplikować znajomość.
Pisać można do mnie na PW, GG (7688510).
Bada-Boom!

Dyrygentka

Liczba postów : 15

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Nie Paź 30, 2016 10:45 am

Szukam hmm. Starszej siostry dla mojej nowej postaci. Może to być po prostu starsza ode mnie kobiecina, lub bliźniaczka ( nie musicie przez to od razu rozumieć jednojajowa). (Ja) pragnę uroczej, bliskiej siostrzanej relacji i to chyba tyle. Rasa dowolna. Jednak wspominam iż nie chcę być ani w psychiatryku (inkwizycja) ani w burdelu (cyrk) . To nie miejsca dla mojej postaci, która będzie miała ciepły charakter. Więcej informacji dla tych, co odważą się napisać na priv. Raczej jestem nastawiona sceptycznie do nowych, dopiero zaczynających przygodę graczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Corvo
Skazaniec

Liczba postów : 6

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Wto Maj 09, 2017 6:17 pm

Poszukuje:
- Opiekuna w Inkwizycji
Przydałby się. Odwalanie go jako NPC raczej w tym przypadku odpada. Przydałby się ktoś taki co zarazem będzie dość surowy, ale i da rade przymknąć nieco oczy na pewne sprawy i da trochę wolności Corvo.
- Znajomi, przyjaciele itp.
- Wrogowie
- Może jakiś obiekt westchnień?
- Zaginiony brat Corvo
Tu wystarczy się zapoznać z KP Kruczka. Wszystko do obgadania.

Zobacz profil autora http://wishtown.forumpolish.com/t457-i-was-blessed-with-a-curse#5516
Adrastia
Arcymistrzyni

Liczba postów : 115

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Wto Maj 16, 2017 12:49 pm

Poszukuję:
- Obiektu testowego
Czyli Koszmara, który da się pojmać i "tresować" jako zwierzątko na usługach Inkwizycji w ramach tajnego projektu.
- Sekretarki
Wymagania: osoba, która będzie ceniła pracę i goniła obiboka (Arcymistrzyni) do roboty na każdym kroku.
- Przeciwnika
Każdy potrzebuje swojego Paździocha.

Zobacz profil autora http://wishtown.forumpolish.com/t426-rose-red#4784
Mayhem
Golem
Golem

Liczba postów : 34

PisanieTemat: Re: Poszukuję.   Nie Lip 02, 2017 9:11 pm

MAYHEM POSZUKUJE!

Opiekunka/opiekun
 Kim jest taki opiekun? Czarownicą lub czarownikiem, któremu Mayhem asystuje. Chociaż chętnie pomaga wszystkim spotkanym wiedźmom, dobrze, żeby miał główną osobę, do której mógłby się „przyczepić”. May może pomagać absolutnie we wszystkim, co związane z magicznymi mocami, a dodatkowo potrafi nawet ugotować obiad. Jego samego karmić nie trzeba, ponieważ żywi się magią swojego opiekuna (jest to całkowicie bezbolesne i bezpieczne!). Warto nadmienić, że Mayhem przejmuje w dużym stopniu temperament i upodobania swoich opiekunów, toteż relacje są do ustalenia.
WYMAGANIA: Musi to być czarownica (bądź czarownik). Najlepiej, ale niekoniecznie, ktoś z Cyrku, z uwagi na to, że tam obecnie przebywa Mayhem. Jak wspomniałem wcześniej, relacje do ustalenia, chociaż dobrze, żeby opiekun nie był skrajnym sadystą, ponieważ May wymaga od „pracodawcy” szacunku.
( a k t u a l n e )

Inne relacje
 Znajomi, przyjaciele, wrogowie, może jakiś poprzedni opiekun, który chciałby odzyskać Mayhema? Biorąc pod uwagę, że dostosowuje się on instynktownie do tego, czego chciałyby od niego inne osoby, zawsze da się stworzyć jakąś relację. Jeżeli masz pomysł lub po prostu chcesz, żeby Twoja postać znała moją, zapraszam na PW!
( a k t u a l n e )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem

Poszukuję.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję służącego
» ~Poszukuję!~