IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Truth or Dare

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Fiammetta
Kuglarka
Fiammetta

Liczba postów : 28
Join date : 18/06/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 11, 2016 8:17 pm

First topic message reminder :

Prosta gra. Możemy zadać osobie powyżej pytanie (do gracza) lub dać zadanie (do wykonania przez postać na fabule) w zależności od tego co wybierze. Można to zrobić kosztem wystawienia się na to samo.

Na przykład:
Osoba A: Zadaje pytanie osobie powyżej. Chce zadanie. Gdy je otrzyma, musi je wypełnić na najbliższej fabule, w której będzie brać udział (lub której już jest częścią).
Osoba B: Daje Zadanie Osobie A. Chce pytanie. Gdy je otrzyma, odpowiada edytując swojego posta.
Osoba C: Zadaje pytanie Osobie B. Chce pytanie. Gdy je otrzyma, odpowiada edytując swojego posta.
itd.

Zacznijmy delikatnie. Kto mi zada pytanie?

ODPOWIEDŹ: Z Astharoth. Byłoby gorąco~


Ostatnio zmieniony przez Fiammetta dnia Nie Gru 11, 2016 8:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Astaroth
Połykacz ognia
Astaroth

Liczba postów : 397
Join date : 06/02/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyPon Gru 12, 2016 6:58 am

Co zrobiłaby Twoja postać, gdyby została pojmana przez Inkwizycję? Próbowałaby uciec, chciałaby dołączyć do ich szeregów czy dałaby się zabić?

Pytanie

Nie wierzy w to. Przeciwnie - usilnie stara się, żeby to się nie spełniło. Przez to nieco zwątpiła w magię i wróżbiarstwo i dlatego też wróży mniej i głównie za pieniądze. Nie chce nikogo oszukać c:


Ostatnio zmieniony przez Astaroth dnia Pon Gru 12, 2016 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t239-call-to-priests-and-call-to-gods-my-name-is-astaroth
Alkahest
Szlachecka lekarka
Alkahest

Liczba postów : 138
Join date : 27/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyPon Gru 12, 2016 11:10 am

Czy Astaroth wierzy w postawioną przez siebie wróżbę dotyczącą męża i wielu dzieci?

Pytanie.
Odpowiedź: Pół na pół. Mam obrazy sytuacji niepodpięte pod żaden konkretny scenariusz, ale to tyle jeżeli chodzi o moje plany.


Ostatnio zmieniony przez Alkahest dnia Wto Gru 13, 2016 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fiammetta
Kuglarka
Fiammetta

Liczba postów : 28
Join date : 18/06/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyPon Gru 12, 2016 11:36 pm

Masz jakieś plany dla swojej postaci? Chciałbyś/chciałabyś żeby spotkała ją jakaś konkretna przygoda?

Pytanie.

ODPOWIEDŹ: Tak jakoś wyszło. Improwizacja z tym co było pod ręką.


Ostatnio zmieniony przez Fiammetta dnia Wto Gru 13, 2016 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Astaroth
Połykacz ognia
Astaroth

Liczba postów : 397
Join date : 06/02/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyWto Gru 13, 2016 4:34 pm

Gdzie Twoja postać nauczyła się walczyć drabiną? XD

Pytanie.

Odpowiedź: Nie. Już nie podpala wszystkiego co popadnie, chociaż jeśli jakiś ją przestraszy, to potrafi zrobić krzywdę. Teraz raczej wie, czym skutkuje taka porywczość, więc stara się hamować. Koszmarami wciąż gardzi, dlatego jeśli jakiś zajdzie jej za skórę, to nie będzie się powstrzymywać, ale mimo wszystko stara się egzystować na zasadzie "nie przeszkadza mi, póki jest daleko i nie wchodzi mi w drogę". Najbardziej lubi Koszmary w klatkach, kiedy może je bezkarnie dźgać kijem C:


Ostatnio zmieniony przez Astaroth dnia Wto Gru 13, 2016 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t239-call-to-priests-and-call-to-gods-my-name-is-astaroth
Alkahest
Szlachecka lekarka
Alkahest

Liczba postów : 138
Join date : 27/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyWto Gru 13, 2016 5:44 pm

Jaki obecnie stosunek do koszmarów ma obecnie Astaroth? Czy ciągle reaguje w taki sam płomienny sposób?

Pytanie.
Odpowiedź: Chociaż to forum yuri nie jestem tu z tego powodu. Nie posiadam zatem jako takich fantazji, chociaż mam parę drobnych fetyszy które mogłyby na mnie zadziałać.
Co do samego roleplayu - chcę prowadzić postać, która systematycznie się rozwija. Która nawet jeżeli przekracza granice - dalej jest zwykłym człowiekiem, ze wszystkimi tego konsekwencjami.


Ostatnio zmieniony przez Alkahest dnia Sro Gru 14, 2016 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sylvana Caselli
Pani Cień
Sylvana Caselli

Liczba postów : 3
Join date : 28/11/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySro Gru 14, 2016 7:52 pm

Zapytam w takim razie, skoro sobie życzysz. c: Masz jakąś fantazję, jaką masz nadzieję spełnić na tym forum? Opowiesz o niej, jeśli masz? ;3

Zadanie.
Powrót do góry Go down
Astaroth
Połykacz ognia
Astaroth

Liczba postów : 397
Join date : 06/02/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySro Gru 14, 2016 8:29 pm

Na następnej fabule spraw, żeby objawiła się androfobia Twojej postaci c:

Wypełniłam jedno zadanie, to chcę kolejne \o/
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t239-call-to-priests-and-call-to-gods-my-name-is-astaroth
Alkahest
Szlachecka lekarka
Alkahest

Liczba postów : 138
Join date : 27/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySro Gru 14, 2016 8:44 pm

Twoja postać ma dużo związku z ogniem. Znaczy się, po części ze słońcem też.
Niech zatem okaże szacunek tej wielkiej sile natury i odda jej cześć. W najmniej spodziewanym momencie. Forma dowolna.

Wyzwanie.
Powrót do góry Go down
Mary Jane
Żniwiarz
Mary Jane

Liczba postów : 26
Join date : 01/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySro Gru 14, 2016 8:57 pm

- Dziwne, że mam ochotę na roz-, po- i z-. Złamania, zwichnięcia, poparzenia, rozcięcia, rozpłatania, poobijania, pocięcia, zadry, zniszczenia, zadrapania, zranienia, zacięcia. Oczywiście, w dowolnej kolejności. Zwijaj się z bólu, skarż się i cierp. Gnij sobie słodko, gdy dotknie Cię sierp! - - woła radośnie i znika tak szybko jak się pojawiła.

/Chodzi o bolesną, widowiskową krzywdę zadaną sobie lub innym, za zgodą użytkownika trwałą, ale obejdziemy się bez wiecznych szkód i śmierci. Szkoda by było.../

Pytanie na rozgrzewkę ^ ^

Edit: Nie zauroczyłaby się. To jest z góry niemożliwe do osiągnięcia. Jest zepsutym egzemplarzem pozbawionym możliwości odczuwania wyższych emocji. Tylko te podstawowe. Strach. Pożądanie (fabuła z As za niedługo). A jeśli nawet byłaby w stanie się zauroczyć, nie miałaby pojęcia co to i sądziłaby, że się pochorowała albo coś. Nie drążyłaby tego.


Ostatnio zmieniony przez Mary Jane dnia Czw Gru 15, 2016 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vivian Lambert
Leśna Zmora
Vivian Lambert

Liczba postów : 338
Join date : 28/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySro Gru 14, 2016 10:14 pm

Co by było, gdyby Mary Jane się w kimś zauroczyła?


Pytanie~

ODPOWIEDŹ:
Cóż, na pewno spadły na podłogę, ale kto wie, co się potem z nimi stało, może ktoś sprzątnął, może jakieś zwierzątko się pożywiło... Więc nie wiem, gdzie je zostawiła :<
Ale Vivi kiedyś opowie o tym na fabule


Ostatnio zmieniony przez Vivian dnia Czw Gru 15, 2016 4:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t359-vivian-k-lambert#3494
Mary Jane
Żniwiarz
Mary Jane

Liczba postów : 26
Join date : 01/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyCzw Gru 15, 2016 3:06 pm

Gdzie Viv zostawiła palce? Nurtuje mnie to o.o

Pytanie, bo wyzwania pewnie i tak nie zrobię przed świętami ;-;
Powrót do góry Go down
Fiammetta
Kuglarka
Fiammetta

Liczba postów : 28
Join date : 18/06/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyPią Gru 16, 2016 8:35 pm

Czemu Mary Jane? Lubisz Spider-Mana, czy coś? .o.

Pytanie.

ODPOWIEDŹ: Nie. Inkwizycja poluje na czarownice. Zabija je. A Fia chciałaby, żeby wszyscy żyli sobie razem.


Ostatnio zmieniony przez Fiammetta dnia Nie Gru 18, 2016 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lynn Cavendish
Zegarmistrz
Lynn Cavendish

Liczba postów : 488
Join date : 10/02/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySob Gru 17, 2016 12:00 am

Czy Fia myślała kiedyś o karierze męczennicy? Bo jak rozumiem, ma dosyć neutralny stosunek do Inkwizycji? Czy mogłaby z nimi współpracować?

Pytanie

Odpowiedź: Chyba nic z jego upodobań nie można nazwać fetyszami, ale aby nie zostawić zupełnie niesatysfakcjonującej odpowiedzi, powiem, że kręcą go wredne i dominujące panny, małe cycki, zgrabne plecy i ramiona. Niespełnionych pragnień nie ma; co chciał, zdążył już przeżyć. I nie, wcale nie jest pedofilem >>>:^(.


Ostatnio zmieniony przez Lynn Cavendish dnia Sob Gru 17, 2016 12:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t243-lynn
Lau
Wolny strzelec
Lau

Liczba postów : 36
Join date : 11/12/2015

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySob Gru 17, 2016 12:18 am

Czy Lynn ma jakieś niespełnione fetysze?

Pytanie bo nie gram na fabule za bardzo.

Odpowiedź: Tak, moją uwagę przykuło właśnie "forum o tematyce yuri". A gatunek tak lubię jak każdy facet powinien.


Ostatnio zmieniony przez Lau dnia Pią Kwi 21, 2017 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lynn Cavendish
Zegarmistrz
Lynn Cavendish

Liczba postów : 488
Join date : 10/02/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptySob Gru 17, 2016 11:41 pm

Jaki jest Twój stosunek do yuri? Pojawiłeś się na tym forum właśnie ze względu na taką tematykę?

Pytanie, bo wciąż jestem w trakcie wypełniania zadania :^)

Odpowiedź: Zaczęło się od zwykłej chęci rozbudowania steampunkowej treści na tym forum. Okej, dlatego pojawiły się plany na zegarmistrza-wynalazcę. Z początku miał być on bardziej szalony i mniej uprzejmy, nooo, ale wyszło jak wyszło (czyli prawie mi się udało). A przy okazji pisania historii wpadłam na pomysł uczynienia z niego ex-inkwizytora, jako że bez dramatów bym się nie obeszła. Później zagłębiłam się w historię z Lilly, no i proszę - wkręciłam się na dobre, wszystko poszło samo, przyjemnie mi się pisało te delikatne romanse. Co chciałam osiągnąć? Zgorzkniałą postać, żyjącą przeszłością, gadającą do zegarków, niepotrafiącą postawić kroku na przód. Bardzo dramatogenną. Dalekich planów wobec niego nie mam, ale zdaje mi się, że jest na tyle złożony, że wystarczy go wrzucić w nasz świat, a będzie żył swoim życiem.


Ostatnio zmieniony przez Lynn Cavendish dnia Nie Gru 18, 2016 2:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t243-lynn
Matthew
Grabarz
Matthew

Liczba postów : 355
Join date : 11/04/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 18, 2016 12:20 am

Od zawsze mnie ciekawiło skąd w ogóle wziął się pomysł na stworzenie postaci Lynna. Co Cię natchnęła? W jakim celu? Co chciałaś osiągnąć?



Pytanko, bo nie mam jaj :<

Odp: Ich relacja właśnie nie ma wiele wspólnego z typowym "panowaniem kota". Owszem, Bethania czasami potrafi być oschła i niewrażliwa, ale w prawdziwych momentach słabości potrafi okazać swoją miłość. Ze względu na warunki w jakich znalazła się w posiadaniu Matta i to jak oddanie się o nią troszczy, można z całą pewnością powiedzieć, że docenia jego starania. Potrafi również być bardzo zazdrosna o swojego tatusia.


Ostatnio zmieniony przez Matthew dnia Nie Gru 18, 2016 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fiona Everdell
Męczennica
Fiona Everdell

Liczba postów : 146
Join date : 02/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 18, 2016 12:33 pm

Czy Bethania docenia starania Matta, czy też traktuje go jak swojego ludzkiego niewolnika?


Pytanko~

ODPOWIEDŹ:
Lana nauczyła się kiedyś (dawno) rozładowywać stres przy pomocy manipulacji i bawienia się uczuciami innych ludzi. Dawało jej to poczucie władzy, jakiej nie odczuwałaby w jawnych praktykach Katów i Żniwiarzy. Nie oznacza to, że te dwie profesje są od razu dla niej jakieś gorsze i nie miałaby nic przeciwko jakiejś odmianie od czasu do czasu, no ale nie może :v


Ostatnio zmieniony przez Lana dnia Nie Gru 18, 2016 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t340-lana
Astaroth
Połykacz ognia
Astaroth

Liczba postów : 397
Join date : 06/02/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 18, 2016 12:56 pm

Czemu Lana nie została Katem albo Żniwiarzem?

Pytanie, bo zadanie dalej wisi ;w;

Odpowiedź: Myślę, że zgodziłaby się na taki układ. To, czego ona najbardziej nie lubi, to ograniczeń, więc póki jej partnerka nie narzuca jej takowych (w tym w kwestiach właśnie pieprzenia się połową miasta), to ona jest za. Poza tym, ona lubi nowe rzeczy, a to niewątpliwie byłoby coś nowego dla niej c:


Ostatnio zmieniony przez Astaroth dnia Nie Gru 18, 2016 1:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t239-call-to-priests-and-call-to-gods-my-name-is-astaroth
Vivian Lambert
Leśna Zmora
Vivian Lambert

Liczba postów : 338
Join date : 28/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 18, 2016 1:09 pm

Czy gdyby Astaroth miała okazję wejść w otwarty związek, zrobiłaby to?

Pytanie~

ODPOWIEDŹ:
Milczałaby. Wytrwale, ostentacyjnie, tak długo, ile by wytrzymała (a wytrzymałaby sporo). Raczej nie starałaby się niepotrzebnie prowokować Kata, choć pewnie wyrwałby się jej jakiś mocno antyinkwizycyjny tekst. Całą sobą pokazywałaby własną dumę i pogardę dla przesłuchujących. Wychodziłaby z założenia, że mogą zgnoić ją fizycznie, ale psychicznie się nie podda. Oczywiście starałaby się też znaleźć jakiejś wyjście, możliwość ucieczki, bo nie widzi jej się płonąć na stosie.


Ostatnio zmieniony przez Vivian dnia Nie Gru 18, 2016 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t359-vivian-k-lambert#3494
Matthew
Grabarz
Matthew

Liczba postów : 355
Join date : 11/04/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 18, 2016 9:13 pm

Jak Vivan zachowywałaby się na Inkwizycyjnym przesłuchaniu?


Wyzwanie skoro tak ładnie prosicie ;w;
Powrót do góry Go down
Fiona Everdell
Męczennica
Fiona Everdell

Liczba postów : 146
Join date : 02/09/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 18, 2016 9:16 pm

Ha! Niech Matt na którejś fabule, dowolnej, podaruje Selene kwiat(y). Okazja dowolna. Kwiat dowolny (może być nawet pojedyncza stokrotka). c:


Pytanie~

ODPOWIEDŹ:
Biorąc po uwagę, że czarownicy zdarzają się dużo rzadziej niż wiedźmy, Lana nie miała przyjemności wyśledzić żadnego. Jest świadoma ich istnienia i pamięta o tym w trakcie swojej pracy, jednak nie jest nastawiona, że kiedyś jakiegoś spotka. Gdyby tak się stało, uznałaby takie zadanie za swoiste wyzwanie, gdyż nawiązanie relacji damsko-męskiej wymagałoby od niej dużo więcej subtelności i zwracania uwagi na obyczaje, by nie przekreślić swoich szans w przypadku konserwatywnego celu, a także nie narazić się na ostracyzm ze strony społeczeństwa.


Ostatnio zmieniony przez Lana dnia Pon Gru 19, 2016 1:04 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t340-lana
Tabula rasa
Tkacz doznań
Tkacz doznań
Tabula rasa

Liczba postów : 16
Join date : 18/12/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyNie Gru 18, 2016 10:08 pm

Czy kiedykolwiek Lana miała zadanie polegające na sprawdzeniu, czy jakiś mężczyzna jest czarownikiem? A jeśli nie, to czy bierze cokolwiek takiego pod uwagę/jak by zareagowała?

Pytanie.
Odpowiedź:
Tok myślowy starego roleplayowca - część pierwsza
Pomysł wstępny - postać związana z owadami i modyfikacją emocji i odczuć - grawitacyjne skakanie po suficie odpadło
Poszukiwania wyglądu - monster girl.
<1,5 godziny później>
"Chatboxie nie mogę nic znaleźć, ktoś coś pomoże?"
Rachel wyskakuje z Wo-class Carrierem z Kancolle.
"To... jest idealne"
Reszta poszła trochę by pasowało do wyglądu, trochę by pasowało do pierwotnego konceptu, i sporo by po prostu było zabawnie. Ta dah!


Ostatnio zmieniony przez Tabula rasa dnia Pon Gru 19, 2016 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selene
Kat
Selene

Liczba postów : 770
Join date : 21/05/2013

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyPon Gru 19, 2016 12:31 am

Dlaczego macki? ;w; Skąd pomysł na taką postać?

Pytanie~

Odpowiedź:

Nie, raczej nie, nawet gdyby nie byłaby z tym człowiekiem w dobrych stosunkach. Z pełną wiarą w swoje możliwości, odłożyłaby dorwanie czarownicy na inny dzień.


Ostatnio zmieniony przez Selene dnia Nie Kwi 23, 2017 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t181-selene
Tabula rasa
Tkacz doznań
Tkacz doznań
Tabula rasa

Liczba postów : 16
Join date : 18/12/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyPon Gru 19, 2016 4:47 pm

Czy by dorwać czarownicę byłaby w stanie poświęcić człowieka, który ją chroni?

Wyzwanie.
Powrót do góry Go down
Astaroth
Połykacz ognia
Astaroth

Liczba postów : 397
Join date : 06/02/2016

Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 EmptyPią Lut 24, 2017 11:45 am

Niech Tabula na jakiejkolwiek fabule zacznie śpiewać pieśń pochwalną dla jakiegoś morskiego bóstwa. Może być w jakimś starożytnym języku. Może być dla Cthulhu. To już Twoja inwencja twórcza.

Wyzwanie poproszę C:
Powrót do góry Go down
https://wishtown.forumpolish.com/t239-call-to-priests-and-call-to-gods-my-name-is-astaroth
Sponsored content




Truth or Dare - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Truth or Dare   Truth or Dare - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Truth or Dare
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wishtown :: Off-Topic :: Gry i Zabawy-
Skocz do: