IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Oceń avatar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rosaline
Różyczka

Liczba postów : 90

PisanieTemat: Oceń avatar   Sob Gru 05, 2015 8:00 pm

Czyli takie forumowe kółko wzajemnej adoracji, na którym dzielimy się informacjami na temat avatarka poprzednika. Piszemy, czemu się nam nie podoba albo dlaczego podoba i chcemy go sobie powiesić na ścianie w pozłacanej ramce. Skala preferowana od 1 do 10, miłe widziane uzasadnienie.
Wystawiam się na lincz publiczny, c'nie? ;__;

karta postaciinformacjeposzukiwaniarelacjewarsztat
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Brynhildr
Marionetkarz

Liczba postów : 29

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Nie Gru 13, 2015 6:39 pm

Jaki lincz, jaki lincz... Na publiczne palenie, huehuehue.
Ekhem, nieśmieszne.
Cóż mogę powiedzieć, jak avek jest 11/10? Naprawdę! Nie dość, że lubię Megurine Lukę, to jeszcze taki ładny art i obróbka. Napis dobrze wkomponowany i nie gryzie się z niczym innym. Tylko kupię pozłacaną ramkę, ok?

To ja się tu na lincz wystawiam

Art: Himaruya Hidekaz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mayhem
Golem
Golem

Liczba postów : 34

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Nie Gru 13, 2015 7:24 pm

Bardzo fajny! Przez chwilę myślałem, że w tle jest gif, tylko zamulił mi internet. xD Daję 9 – ogółem avatar ciekawy i ładny, ale mam wrażenie, że postać na pierwszym planie jest trochę niedokładnie przycięta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://wishtown.forumpolish.com/t470-mayhem
Nancy
Cicha Wiedźma

Liczba postów : 76

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Nie Gru 13, 2015 9:10 pm

W sumie to mogę dać bez problemu dziesiątkę. c: Bardzo ładnie wkomponowany gif w tło (swoją drogą, bardzo lubię avatarki - tutaj się pośmiejecie z mojego profesjonalnego nazewnictwa - z takimi kółkami pośrodku, kiedyś robiłam takie hurtowo, na użytek prywatny co prawda, ale jednak, więc propsy). Mam wrażenie, że są ostre krawędzie przy tym kółku z postacią, z drugiej strony jednak może to być wina moich zmęczonych językiem czeskim oczu.

relacje kp teczka mieszkanie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Brynhildr
Marionetkarz

Liczba postów : 29

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Pon Gru 14, 2015 4:22 pm

Łaaaa! *^* Komuś się podoba mój avek! Z początku w tle naprawdę miał być gif i nawet chyba gdzieś mam wersję ruchomą, ale coś mi się popsuło i widać szalejące piksele. A wycinać nigdy nie umiałam, więc wysoce prawdopodobne
Hmmm. Wystawię dziewiątkę głównie ze względu na art, jaki został tu użyty. Jakoś coś mi w nim nie pasuje, a lubię Yakumo Yukari. I to drugie "n" w Nancy mnie zastanawia - czy ono jest przycięte? xD. Ale pochwalę ten zdeformowany tekst, który wygląda ślicznie.

Art: Himaruya Hidekaz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rosaline
Różyczka

Liczba postów : 90

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Pon Sty 04, 2016 5:58 pm

Z czystym sumieniem dam Ci 9 i ¾. Serio jest śliczny, a jedyne co mi drażni oczy, to obrys postaci na pierwszym planie. Nie jest fatalny, ale tu i ówdzie coś ucieka, przez co odrobinę psuje estetykę. But still cute as fuck. *^* Lubię takie monochromatyczne avatary z jednym kolorem dla kontrastu, więc no. c:

karta postaciinformacjeposzukiwaniarelacjewarsztat
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patsy
Iluzjonistka

Liczba postów : 8

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Wto Sty 05, 2016 2:39 pm

Takie mocne 7/10. Avek ogólnie jest bardzo ładny, ale cały czas coś mi nie pasuje. A najgorsze jest to, że nie wiem co. Wiesz, to takie uczucie, kiedy coś lubisz, ale tego nie lubisz, ale to jednak lubisz. Ech. Ciężkie życie.

Ofiara

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Wto Sty 05, 2016 3:14 pm

Hm... Sześć i pół? Bardzo niekorzystnie wyszedł napis i wyostrzenia. Są po prostu za mocne; raczej to kwestia efektów, jednak wyglądają dość dziwnie na postaci, jakby wycinały ją z włosów czy ubrań. :< Jeśli chodzi o napis, to jest on trochę dziwnie usytuowany, plus cień jest zbyt mocny. Ale powiem też, co mi się podoba: kadr. Oprócz tego użyty obrazek. Widziałam art w oryginale i podoba mi się zmiana kolorystyki. Może to dlatego, że średnio przepadam za czerwonym, a wolę takie żywe błękity czy zielenie. Czerwony zawsze mi się źle kojarzy. XD

{ teczkakprelacjegłos}
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lau
Wolny strzelec

Liczba postów : 32

PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Pią Wrz 16, 2016 7:12 pm

Postać co prawda nie w moim stylu, ale sam art ładny tak jak i obróbka, więc 8/10

Oceń avatar
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oceń avatar.
» Oceń Avatar
» Potrzebuję avatar!!
» Lista zajętych osób do avatarów
» Z czym kojarzy się avatar powyżej?