IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Wishtown

 
TematyPosty
Ostatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek


00
Brak nowych postów

Centrum miasta

W przepięknym, kolorowym centrum Wishtown wszelkie problemy z wiedźmami i Koszmarami zdają się nie istnieć. Malowniczy rynek ciągle tętni życiem – mieszkańców można spotkać na każdym kroku. Różne stragany i sklepy wyglądają nad wyraz schludnie, dzięki czemu tylko dodają uroku temu miejscu. Na środku stoi przepiękny ratusz, który jest punktem centralnym w mieście, to do niego prowadzą wszystkie uliczki i to od niego wychodzą wszystkie mniejsze dróżki. Mimo ciągłego gwaru, atmosfera jest tam bardzo przyjazna. Nawet szubienica przy ratuszu nie wywołuje wśród mieszkańców negatywnych myśli.
Brak nowych postówTeatr, Brak nowych postówKamienica "Perła"
17349Pon Lis 19, 2018 8:25 am
lilcutie Plac pod ratuszem
Brak nowych postów

Uliczki

Wszystkie uliczki odbiegające od centrum. To tutaj znajduje się większość gospód, piwiarni czy sklepów (które różnią się tym, że są nie tak drogie, jak te w centrum). Najczęściej spotyka się tutaj wędrowców, którzy tylko przejeżdżają przez miasto. Rozrywka wszelakiej maści również się tutaj znajdzie! Uliczni artyści, grajkowie, wróżbiarze i tym podobni to tutaj chleb powszedni.
Brak nowych postówGospoda pod Złotą Kaczką, Brak nowych postówKamienica Kameliowa
29971Wto Gru 11, 2018 5:43 pm
Lisbeth De'nar Pokój na Poddaszu
Brak nowych postów

Pchli targ

Miejsce, gdzie można znaleźć wszystko. Bazar, na którym są rzeczy droższe i tańsze, wymiana swoimi cennymi rzeczami jest tu mile widziana! Można tu sprzedać lub kupić to co się zechce, a znalezienie na tym terenie jakiegoś białego kruka albo nieznanej mikstury jest wysoce prawdopodobne. To tutaj grajkowie goszczą bardzo często, a wszelkie zabawy najlepiej i najszybciej się rozkręcają. Jednak pod pokrywą pięknych przedmiotów i powiewających, kolorowych chorągiewek kryją się złodzieje i mordercy, którzy pojawiają się znienacka i znikają w tłumie. Pchli targ posiada również swój czarny rynek, aczkolwiek tylko stali klienci targu wiedzą gdzie się znajduje.
5187Pon Gru 10, 2018 1:18 pm
Devil Pas owocowo-warzywny.
Brak nowych postów

Miejskie ogrody

Burmistrz miasta zadbał o to, by choć skrawek natury powstał gdzieś w środku miasta. Jest to park, który posiada wiele szklarni z egzotycznymi roślinami, jak i miejscowymi gatunkami flory. Można tutaj spokojnie pospacerować, posiedzieć na ławkach, innymi słowy – odpocząć na łonie natury. Miejskie ogrody cieszą się nie tylko zainteresowaniem dzieci oraz ludzi spracowanych, ale także czarownic, które mogą w tym miejsku pozyskać różne gatunki ziół potrzebnych do ich tajemnych zaklęć.
5179Wto Paź 02, 2018 12:48 am
Trzepot Fontanna
Brak nowych postów

Dzielnice mieszkalne

Obszerne pasy kamienic, domków i domów, w których żyje zdecydowana większość ludzi z miasteczka. Dzielą się one na dwa dystrykty. Pierwszy – ten lepszy, bliżej natury i ciszy, zamieszkiwany jest przez arystokracje. Są to okazałe rezydencje, które wyglądają niczym pałace z książek o odległych królestwach. Drugi – uboższy stanowią kamienice, w których mieszka po kilka rodzin, a także mieszczą się sklepy i bary.
15654Pon Gru 10, 2018 8:13 pm
Devil Rezydencja rodu Noita
Brak nowych postów

Akademia imienia św. Rozalii

Szkoła objęta opieką samej Inkwizycji. Wyglądem nieco przypominająca pałacyk bądź dużą rezydencję arystokratycznego rodu. Prawdziwa perełka neogotyckiej architektury. Placówka oferuje nie tylko zwykłą naukę, ale także kursy przygotowujące do zostania członkiem organizacji. Uczniami tej szkoły są przedstawiciele wszystkich grup społecznych.
Brak nowych postówInternat
228Wto Sie 07, 2018 12:23 pm
Marieanne Błonia
Brak nowych postów

Siedziba Inkwizycji

Przepiękny zamek, którego mury otaczają całe miasto. To właśnie w tym średniowiecznym cudzie architektury swoją siedzibę ma Inkwizycja. Jest to duża placówka z wieloma pokojami i salami. Niektórzy członkowie organizacji w owym budynku pomieszkują, jednak wiąże się to z nakładaniem na nich większej ilości obowiązków. Inkwizytorzy postanowili również otworzyć tam niewielki szpital, aby dać ludziom większe poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość, że to oni czuwają nad ich życiem.
Brak nowych postówPokoje Członków Inkwizycji, Brak nowych postówSzpital
16332Sob Lis 10, 2018 2:36 am
Matthew Gabinet Christine
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane